Svatováclavské hody v pivováru

Slavnostní prodloužený víkend pod patronátem samotného svatého Václava. Ten pro Vás vymyslel kupříkladu staročeskou bramboračku s václavkama, korunu české klenotnice zdobenou bažantím stehýnkem a hřebínkem klobásy s červeným zelím se švestkama a variací příloh, Václavův měšec z krkovičky se slaninou a šťouchačkama, Vendův smažený vepřový kotlet se sladovnickým bramborovým salátem s jablky, Venoušův masový rendlík zdobený sýrem podávaný se škvarkovou bramborovou plackou, Václavův meč na bylinkových šťouchaných bramborech s pohozenými červenými pikantními groši, pečené kachní stehýnko na hruškách s rozinkovou nádivkou a variací zelí s jihočeskými zelňáky, svíčkové, guláše a další pivovarské klasiky. Na čepu kácovský kvasnicový ležák či dobrušský Rampušák.
 
Dne 8/11/2012 proběhne v Černokosteleckém pivováru konference na téma automatizace a modernizace pivovarů. Podrobné informace ZDE.
 
 
Ohlasy vykulení
Pěkná databáze fotek od našeho příznivce ZDE, článeček ZDE, další fotky ZDE, pivovarská galerie ZDE. Článek na pivním infu ZDE.
 
 
Náš dobrý kamarád a pivovarozpytec Standa Musil po velmi dlouhých výzkumech a probdělých nocích vydal první díl svého životního díla - Sláva a zánik starých pražských pivovarů, 1. díl - Staré Město. Odkaz ke koupi ZDE. Stanimile, sladobarone .... kde jsou ty doby našich pivovarských čundrů a osvětové činnosti po místních hostincích?
 
 
Jak jsme zachňovali VIII - Pédéefko ZDE.
 
 
Na nástupu
"Vojska! Jsem vas novy velitel, podplukovnik Kotek... pro koktavé Kuba!"
 
Přijde navštívit kamarád kamaráda do nemocnice a ptá se: "To tě přejel tank, nebo co, že seš tak zřízenej?" "Nejdřív mě přejelo auto a pak jsem spadl pod koně." "No prosím tě, a co bylo dál?" "Pak mě přejela tramvaj, po ní lokomotiva a pak mě mlátila labuť." "Proboha, a co bylo dál?" "Dál už nic, pak už ten pitomej kolotoč někdo vypnul."
 
 
více jedině na www.pivovarkostelec.cz
 
 

Jídelní lístek

Denní nabídka Stálá nabídka Vinný lístek

Nepřehlédněte

Černokostelecká 10 Černokostelecká 12 Vysmolení Vykulení silvestr pochodobeh kolobeh

U Vodoucha

Hostinec U Vodoucha

U Slovanské lípy

U Slovanské lípy
EnglishGermanRussian
 
FrenchSpanishSwedish

Překlad/Translate