Zvěřinové hody

První říjnový víkend pod taktovkou zvěřiny. Však začíná období říje (estrus) a je třeba si zopakovat přírodopis, že? Ták se můžete natěšovat třebas na pečeného kňoura se šípkovou nebo se zelím, srnčí ve smetanové svíčkové s karlovarským knedlem, jelení guláš s bramboráčkama, dančí čardáš s houbovými lokši, mufloní vrabčáky s tymiánem, brknedlema a špenátem, divoké bažantí stehýnka v červeném víně s lepenicí nebo na zvěřinovou gulášovku a další vychytávky.
 
Ivan Mládek v žentouru
Legenda legend, slavný benžista a udolatel Jóžina z bážin zahraje v černokosteleckém pivováru. Jako předskokan zapěje spirituální Jiří Holoubek s kamarády. Koncert se bude konat v žentouru pod unikátním krovem dne 23. listopadu od 19.00. Vstupenky v předprodeji v pivováru nebo v Praze u Vodoucha za 250,-, na místě za 290,-. O zahájení předprodeje budeme informovat. Přijďte na poslední koncert Ivana Mládka před jeho zvolením presidentem, slíbil zahrát i tu naši: "Kdesi, u Kostelce nad Černými lesy, Kozojedy víska malá, v jedný, roubenici dá se říci bědný....". Plakát ZDE.
 
 
Hřiště na pétaque v pivováru
V pivováru nově zprovozněno hřiště na pétanque. Pro ty, jenž si po vzoru francouzských důchodců rádi hodí koulema je k dispozici. Koule půjčujeme na vejčepu. Plakát ZDE.
 
 
Dne 8/11/2012 proběhne v Černokosteleckém pivováru konference na téma automatizace a modernizace pivovarů. Podrobné informace ZDE.
 
 
Pro naše ctěné obecnetsvo jsme jako protest proti emajlům vydali dvě nové pivovarské čumkarty. V prodeji buď na vejčepu nebo v Praze U Vodoucha. Kdy jste naposledy poslali někomu pohled? Jen tak? Pohlednice vypadají takto nebo takto a záda zase takto.
 
 
Je vědecky dokázáno, že pivo obsahuje významné množství vitaminu B. Když vypiješ jedno pivo je to vitamin B1 - thiamin, druhé pivo je vitamin B2 - riboflavin.....dvanácté pivo je B12 - kobalamin. A když máš vokno, tak byl dozajista B-komplex.
 
více jedině na www.pivovarkostelec.cz
 
 

 

Jídelní lístek

Denní nabídka Stálá nabídka Vinný lístek

Nepřehlédněte

Černokostelecká 10 Černokostelecká 12 Vysmolení Vykulení silvestr pochodobeh kolobeh

U Vodoucha

Hostinec U Vodoucha

U Slovanské lípy

U Slovanské lípy
EnglishGermanRussian
 
FrenchSpanishSwedish

Překlad/Translate