Královské hody do dnešní doby

Jak říká klasik: nalejme si čistého vína. ANO, je to tak, v pivováru nám dochází příbory a tak jsme pro Vás tento víkend nachystali hody ryze středověkých krmí jenž nejlépe konzumovati přímo rukama. Vyberme divoká kachní stehýnka na švestkách s brusinkovým červeným zelím, krůtí palice pečené na bylinkách a cibuli se zeleninovo bramborovou jehlou, prasečí žebra máčená v šípkách s jablečnou vejmrdou a rohatou paprikou, žebra z býků s grilovaným ananasem na medu a rozmarýnu, pipinovo křídla pečená na červených hroznech s kukuřičným klasem, pečenou bramborou se zeleninou a sýrovou omáčkou s česnekem, jelení žebra na jeřabinách s houbovým pečeným bramborem a mnoho dalších dobrot, klasiky, studené ...
 
Sypané čaje v pivováru
Už jsou tady zase ty nenáviděný sychravý rána, umouněný večery, porád tma a všechno studený. Právě proto jsme nově v pivováru zavedli pro naše ctěné obecenstvo nabídku kvalitních sypaných čajů v tradičním pojetí a různobarevném provedení. Třebas černé, bílé, zelené, modré, s rumem.... Nejenom pivem člověk je živ. Prej, ale to fakt není z mojí hlavy. Qw.
 
 
V našem pivováru se natáčel horror
V rámci největší časované světové filmové soutěže 48 Hour Film Project byl v tajemném podzemí černokosteleckého pivováru natočen horror "PŘED OČIMA". Informace o projektu ZDE a ZDE, samotný výtvor ke shlédnoutí ZDE. Natočeno f Atelier. Pořadí 6.místo v divácké soutěži z 15 filmů promítaných v rámci projekce B.
 
 
Pozor změna v hudební produkci!!!
Ivan Mládek a Big Trio vystoupí v pivováru dne 14/12, dříve inzerovaný termín 23/11 bude v pivováru vystupovat legendární kapela Rangers - Plavci. Bližší info v nejbližší době.
 
 
V pivováru nově zprovozněno hřiště na pétanque. Pro ty, jenž si po vzoru francouzských důchodců rádi hodí koulema je k dispozici. Koule půjčujeme na vejčepu. Plakát ZDE.
 


Přijde chlap do Francouský restaurace a zrube se tam francouským koňakem jak motyka. Když k němu přijde číšník se slovy: "Ráčíte zaplatit?" "Ano a berete perly?" "Ano, zajisté." "Tak mě dejte třikrát ústřice a držte mě palce."
 
"Pane vrchní, ten řízek je hrozně tvrdý". "No jo, to musíte kousat, to víte, líná huba, holý neštěstí".
 
více jedině na www.pivovarkostelec.cz
 

Jídelní lístek

Denní nabídka Stálá nabídka Vinný lístek

Nepřehlédněte

Černokostelecká 10 Černokostelecká 12 Vysmolení Vykulení silvestr pochodobeh kolobeh

U Vodoucha

Hostinec U Vodoucha

U Slovanské lípy

U Slovanské lípy
EnglishGermanRussian
 
FrenchSpanishSwedish

Překlad/Translate