Zabíjačka čili pivovarská porážka

Před ovarem, za ovarem, nikdo nemá hlad nebo nebudu hrát. Takže všichni hurá do pivováru na prdelačku s kroupama, ovary s vejmrdou, pečená kolena na černém pivu, zabíjačkové guláše z plece, srdíček, jazyků .... jitrnice, jelita, světlé či tmavé prejty, smažené kotlety s brsalátem, medajle z panenky, žebra na Kolalokově limonádě, pivovarský nátřesk či speciální řeznický pekáček v kterém bude od každého něco. Ale taky kynutý knedle, smažácí, krůty, kachny, tatarácí, svíce, křídla atd. Prostě jak říká Tomáš z tý vyhlídky: "Jak umí některý zvířátka chutně umřít"...
 
Rangers anóbrž Plavci vystoupí v pivováru
Dne 23. listopadu od 19.00 vystoupí v žentouru černokosteleckého pivováru jedna z nejpopulárnějších kapel českého countryového nebe Rangers anóbrž Plavci. Předskokanem bude Jimmy Bozeman and The Lazy Pigs. Vstupenky v předprodeji v pivováru nebo v Praze u Vodoucha za 250,-, na místě za 290,-. O zahájení předprodeje budeme informovat. Plavci vystoupí s repertoárem dobře známých písní v skvělém vokálním zpracování tak jak je dobře znáte. Zazní takové písně jako: Ta zem je tvá zem, Modrý měsíc, Láska je věc kouzelná, Nos pro trable stavěnej, Pole s bavlnou, Vysočina, Vím, Vím a další. Plavci vystoupí v sestavě Jan Vančura - kytara ,zpěv; Jakub Racek - el.kytara,zpěv; Karel Macálka - akordeon, zpěv; Pavel Peroutka - kontrabas, zpěv. Americký písničkář Jimmy Bozeman má za sebou téměř třicetiletou hudební kariéru. Na cestě za hudbou procestoval spoustu míst –z Louisiany do Texasu a přes Mexiko až do Prahy, kde se v r. 1991 usadil. S kapelami The Lazy Pigs a Band of Jakeys natočil již sedm alb, na kterých hraje svůj nefalšovaný americký folk-hillbilly, honky tonk a country blues. Plakát ZDE.
 
Koncert Ivana Mládka přeložen na začátek příštího roku
Po dlouhých jednáních s mistrem jsme mu nechali prostor ku jeho kandidatuře na Hrad se slibem, že přijde do pivováru zahrát začátekm příštího roku. Omlouváme se.
 
Sypané čaje nově v pivováru
Už jsou tady zase ty nenáviděný sychravý rána, umouněný večery, porád tma a všechno studený. Právě proto jsme nově v pivováru zavedli pro naše ctěné obecenstvo nabídku kvalitních sypaných čajů v tradičním pojetí a různobarevném provedení. Třebas černé, bílé, zelené, modré, s rumem.... Nejenom pivem člověk je živ. Prej, ale to fakt není z mojí hlavy. Qw.
 
Dne 8/11/2012 proběhne v Černokosteleckém pivováru konference na téma automatizace a modernizace pivovarů. Podrobné informace ZDE.
 
V pivováru se natáčel horror. Ke shlédnoutí ZDE.
 
A to víte jak řekne Ostravák Ostravákovi, že ho opustila žena???
Piča v piči pičo...

 
více jedině na www.pivovarkostelec.cz
 

Jídelní lístek

Denní nabídka Stálá nabídka Vinný lístek

Nepřehlédněte

Černokostelecká 10 Černokostelecká 12 Vysmolení Vykulení silvestr pochodobeh kolobeh

U Vodoucha

Hostinec U Vodoucha

U Slovanské lípy

U Slovanské lípy
EnglishGermanRussian
 
FrenchSpanishSwedish

Překlad/Translate