Pivovarské husy už letí do Vaší pusy

Tradiční husí víkend oslavíme v pivováru se všema Martinama, pečenýma husama, svatomartinským pivem a vínem. Husičky budeme podávat s variací domácích knedlíků a zelí a připraveny budou na pivovarských hruštičkách nebo na kmíně s kaštanovou nádivkou či na medu. A pro velké chlapíky či skupinku připravujeme celou husičku s rozinkovou nádivkou. Krom husiček chystáme husokachny na švestkách, kačeny na jablkách, kachní prsa na kroupovosmetanovém rizotu s rozmarýnem či krůtí špikovaná prsa na bylinkách. A k tomu pivovarská klasika a na čepu svatomartinské pivo speciál z Jihlavy.
 
 
Předprodej lupenů na Plavce na výčepu nebo U Vodoucha. Více ZDE.
 
 
Dne 8/11/2012 proběhne v Černokosteleckém pivováru konference na téma automatizace a modernizace pivovarů. Podrobné informace ZDE.
 
 
Kde všude byl Všudybyl? No přece v pivovaru. Ano tento časopis na podporu cestovního ruchu navštívil náš pivovar. Článek ZDE.
 
 
 
Dne 18/10/2012 v 17:20 na ČT 1 v pořadu Auto Moto Revue opětovně černokostelecký pivovár. Jestli chcete vidět pekelné oře na našem dvoře, tak v archivu České televize ZDE.
 
 
 
Už jsme mnohokráte pěli píseň Viktora Sodomy „my máme parní stroj, úžasné síly zdroj….“, ale k čemu by nám vlastně byl takovej stroj, když nebyl čím pohánět? No jasně! Jako lapač prachu! Proto jsme po úmorném shánění konečně přivezli velmi zachovalý stojatý parní kotel z roku 1921 na 8 atmosfér. Fotoreportáž ZDE.
 
 
Nezapomeňte si zamluvit Silvestra v pivováru!!!
 
 
Hlasujte v naší anketě skrzeva nejlepší desinu...
 

Klaustrofobie je strach z uzavřených prostorů. Například: Jdu do hospody a bojím se, že je zavřeno.
 
Život je krásnej, ale člověk musí být pořád trochu nalitej. ...

 
více jedině na www.pivovarkostelec.cz
 
 
 
 
 
 
 
 

Jídelní lístek

Denní nabídka Stálá nabídka Vinný lístek

Nepřehlédněte

Černokostelecká 10 Černokostelecká 12 Vysmolení Vykulení silvestr pochodobeh kolobeh

U Vodoucha

Hostinec U Vodoucha

U Slovanské lípy

U Slovanské lípy
EnglishGermanRussian
 
FrenchSpanishSwedish

Překlad/Translate