Sváteční sametové prasečinky

Slavnostní víkend si v pivováru budeme lebedit s tolik oblíbenými zabíjačkovými pochoutkami. Po tradiční prdelačce se budete moci našťouchnout třebas tláčou světlou či tmavou, ovarovým kolenem s vejmrdou, pečeným kolenem na černém pivu, zabíjačkovým gulášem, opečenou jitrnicí či jelitem, tmavým či světlým prejtem, smaženým kotletem se salátem, medajlónkama z panenky, pečenýma žebrama na kolaloce, ovarovou paletou pro znalce (srdce, játra, jazyk, kolínko...) či pekáčkem pro otesánka či dva jedlíky. A pro nevepřovce můžeme nabídnout kachny, tataráky, krůty, svíce, smažáky, bednářské klíny, křídla atd. Na čepu nakuřovanej Parník.
 
Předprodej lupenů na Plavce je v plném proudu, rezervujte si místo za zvýhodněné vstupné, neboť prostory žentouru nejsou nafukovací.
 
Koho zajímá horizontálně znázorněný profil diferencí Evropské unie, nechť si laskavě klikne ZDE
 
Dne 18/10/2012 v 17:20 na ČT 1 v pořadu Auto Moto Revue opětovně černokostelecký pivovár. Jestli chcete vidět pekelné oře na našem dvoře, tak v archivu České televize ZDE.
 
Dárkové poukázky všeho druhu jsou k dispozici po celý rok - nejenom na oblafnutí Ježucha. Tekže jestli potřebuje někoho potěšit či nahněvat, tak neváhejte. Ušijeme Vám poukázku dle Vašich přání na libovolné cifry, jídla, pití, zážitky, prohlídky, vlastní várky piva, degustace či jiné pivovarské trachtace. Objednávky na kvetak@pivovarkostelec.cz
 
 
 
Strč mobil do čaje a máš T-mobile. Strč ho do vody a máš Vodafone.
Rozlom ho a máš: Óóó dva!
 
To, že ti něco někdy nedojde, není chyba České pošty.
 
více jedině a pouze na www.pivovarkostelec.cz
 
 
 

Jídelní lístek

Denní nabídka Stálá nabídka Vinný lístek

Nepřehlédněte

Černokostelecká 10 Černokostelecká 12 Vysmolení Vykulení silvestr pochodobeh kolobeh

U Vodoucha

Hostinec U Vodoucha

U Slovanské lípy

U Slovanské lípy
EnglishGermanRussian
 
FrenchSpanishSwedish

Překlad/Translate