Z pohádky do pohádky nebo vlastně pivováru

Pohádkově dobré a kouzelně nazdobené dobroty jedině v našem pivováru. Těšte se na jelení gulášek hajného Robátka, řáholecký řízek s brsalátem, pečené ošklivé kačátko s variací zelí a knedlů, pekelnou směs s bramborovými plackami, Boba a Bobka se svíčkovou, jaternice Dařbujána a Pandrholy, rajskou přímo od červené Karkulky, Krakonošovu pohádkovou vepřovou panenku s lesními houbami, ptáka ohniváka s houskovým knedlem, Saturninova prsíčka na bylinkách, Bajajův meč s bylinkovými bramborovými dukáty, smažený sýr myšáka ušáka, Otesánkovo pečené koleno, žebra na šípkách od Růženky a mnoho dalších...
 
Prvního prosince začíná velká cena pivovaru v ping-pongu. Hrát se bude ve strojovně v pravidelných termínech nebo na zavolání. Tabulka a výsledky na stránkách (v přípravě). Zájemci hlaste se na spravce@pivovarkostelec.cz. První cena bude zážitkový víkendový pobyt v Černokosteleckém pivováru v luxusním apartmánu. První kolo soutěže končí posledním dubnem roku 2013. V pátek 23/11 od 20.00 rozlosování. Pravidla ZDE.
 
Osud si nevybírá
Jednoho z našich největších a nejváženějších štamgastů a celou jeho rodinu postihla velká životní smůla. Komu není lhostejný osud našich kamarádů, tak nechť se mrkne ZDE. Pivovar stojí za Vámi Zbýňo!
 
Plavci se blíží, kupujte lístky, poslední šance předprodeje.
 
Koho zajímá horizontálně znázorněný profil diferencí Evropské unie, nechť si laskavě klikne ZDE
 
 
více jedině na www.pivovarkostelec.cz
 
 

Jídelní lístek

Denní nabídka Stálá nabídka Vinný lístek

Nepřehlédněte

Černokostelecká 10 Černokostelecká 12 Vysmolení Vykulení silvestr pochodobeh kolobeh

U Vodoucha

Hostinec U Vodoucha

U Slovanské lípy

U Slovanské lípy
EnglishGermanRussian
 
FrenchSpanishSwedish

Překlad/Translate