Zima v pivováru anóbrž daňky-ňamky

Takže na bílých saních do pivovaru přijede daněk na smetaně s karlovarským knedlem, Pepkovo dančí na česneku s BK a špenátem, pikantní nudličky z paní daňkové ve smetanovo-rajčatové omáčce s houbičkama, dančí s omáčkou z lesních plodů a červ. vína s jalovcem a žemlovými knedly, zvěřinový čardáš s plackama či pro změnu česnekový řízek kančí s bramborovým salátem a také zvěřinová gulášovka. Jinak pivovarská klasika.
 
Na nadcházející víkend pro Vás chystáme 16% tmavý speciál Admirál z lodního minipivovaru Parník v Přerově. V tom budete plavat...Info ZDE.
 
Naše vrchní dyzajnérka Maggy připravila ouplně novou a neotřelou kolekci značkového pivovarského oblečení jenž Vám zcela určitě zajistí spokojeného ježucha. Kupříkladu dámský top černý s ramínkama a vyšívaným logem ZDE. Pánské tričko šedé s vyšívaným logem ZDE či pánská mikina s kapucí ZDE. Nakupujte přes nový éšop ZDE.
 
Náš nový Krámek alias é-šop je v plném laufu a nabízí jak velké množství pivovarské literatury včetně antikvariátu, tak sběratelské předměty a pivovarské oblečení. Zásoby omezeny!
 
Tak už začala velká cena pivovaru v ping-pongu. Hraje se ve strojovně v pravidelných termínech nebo na zavolání. Tabulka a výsledky na stránkách ZDE. Zájemci hlaste se na spravce@pivovarkostelec.cz, účast zakázána hráčům vyšího než okresního přeboru a abstinentům. První cena bude zážitkový víkendový pobyt v Černokosteleckém pivováru v luxusním apartmánu. První kolo soutěže končí posledním dubnem roku 2013. V pátek 23/11 od 20.00 proběhlo rozlosování. Pravidla ZDE.
 
SILVESTR V PIVOVARU
Je tomu tak. Letos stejně jako v předcházejících letech bude velkolepá oslava konce roku právě v pivováru. Takže neváhejte a rezervujte si místa u paní správcové spravce@pivovarkostelec.cz
 
 
Přijde mladík do lékárny a říká lékárníkovi: "Dejte mi, prosím jeden prezervativ, jdu dnes na návštěvu ke své dívce." "Počkejte, radši mi dejte dva, ona má taky docela pěknou sestru"... A nebo ne! Dejte mi tři! Matka mé dívky také vypadá celkem dobře." Tak se také stalo. Mladý muž přišel na návštěvu, pozvali ho k obědu, na kávu, ale on celou dobu jen seděl a červenal se... Když ho dívka vyprovázela, ptala se: "Co je to dnes s Tebou? Nechutnal ti oběd??? Že jsi takový zasmušilý? Ne, oběd byl výborný, ale kdo by si byl pomyslel, že je tvůj otec lékárník..."
 
 
 
více jedině na www.pivovarkostelec.cz
 
 

Jídelní lístek

Denní nabídka Stálá nabídka Vinný lístek

Nepřehlédněte

Černokostelecká 10 Černokostelecká 12 Vysmolení Vykulení silvestr pochodobeh kolobeh

U Vodoucha

Hostinec U Vodoucha

U Slovanské lípy

U Slovanské lípy
EnglishGermanRussian
 
FrenchSpanishSwedish

Překlad/Translate