Mezi panenky

Téma pro nadcházející víkend je více než zřejmé - ano panenky a to vepřové. Napečeme panenky ve smetanové majdě se zeleným pepřem a bramborovými měsíci, panenky z grilu se zeleninovým štrúdlem obložené drůbežími jatýrky, panenky balené v kuřecích prsíčkách a brkaší s rozmarýnem, panenky se smetanovo-koňakovou omáčkou či panenky v bylinkovém těstíčku a šťouchačkama s hořčičnou omáčkou. Dále pivovarská klasika a pod obručí bude čertovská 16% z pivovaru, jež v erbu ježka nosí.
 
Kolekce značkových černokosteleckých předmětů se rozrostla o pásek s gravírovanou sponou s pivovarským logem a o tašku přes rameno na čtyři lahváče. Taška je šedá s černým logem a přihrádka na lahváče je vyndavací. Mrkněte do našeho éšopu ZDE a ZDE.
 
Právě vyšel pivovarský kalendář na rok 2013, neodmyslitelný průvodce každého pivovarníka. Mimo detailní pivovarské statistiky od odborníka nejpovolanějšího - pana Kratochvíle se můžete dočíst mnohé o legislativě, surovinách, síni slávy českého pivovarství, ale třeba o životě sládka Jiřího Vodochodského a  především adresář všech Českých, Moravských a Slezských pivovarů a minipivovarů. Nakupujte v našem é-šopu ZDE.
 
Je tomu tak. Letos stejně jako v předcházejících letech bude velkolepá oslava konce roku právě v pivováru. Takže neváhejte a rezervujte si místa u paní správcové spravce@pivovarkostelec.cz
Plakát ZDE. K poslechu a tanci budou hrát jako tradičně Naši furianti.
 
Naše vrchní dyzajnérka Maggy připravila ouplně novou a neotřelou kolekci značkového pivovarského oblečení jenž Vám zcela určitě zajistí spokojeného ježucha. Kupříkladu dámský top černý s ramínkama a vyšívaným logem ZDE. Pánské tričko šedé s vyšívaným logem ZDE či pánská mikina s kapucí ZDE. Nakupujte přes nový éšop ZDE.
 
Ping-pongový turnaj začal. Hlavní hrací dny jsou úterý a středa odpoledne, nicméně hrát můžete kdykoliv po zavolání na vejčep. Pravidla a vylosované pořadí naleznete ZDE.
 
Jede webmaster ve vlaku a slyší <td></td> ... <td></td> ... <td></td> 
Při hodině vysvětluje paní učitelka dětem:
Říkáme, že kráva se otelila, kočka okotila, známe nějaké další příklady?
Přihlásí se Pepíček a říká: Prosím Žralok se ožral!
 
 
více jedině na www.pivovarkostelec.cz
 
 

Jídelní lístek

Denní nabídka Stálá nabídka Vinný lístek

Nepřehlédněte

Černokostelecká 10 Černokostelecká 12 Vysmolení Vykulení silvestr pochodobeh kolobeh

U Vodoucha

Hostinec U Vodoucha

U Slovanské lípy

U Slovanské lípy
EnglishGermanRussian
 
FrenchSpanishSwedish

Překlad/Translate