Masem prošpikovaný víkend v pivováru

Poslední lednový víkend budou z naší kuchyně vonět plněná a špikovaná masa. Vyberme z hojné nabídky třebas vepřovou panenku plněnou švestkama, olivama a žampachama v omáčce z baníkovského sýra, krůtí plněné bylinkovo-vaječnou nádivkou v ovocném želé či měšec z krkovice nadmutý játrovou pastou.
 
Fotky z nově otevřeného hostince U Slovanské lípy těsně před otevřením naleznete ZDE nebo ze záběhu ZDE, nicméně výzdobu považujte za částečnou a pilně se připravuje pokračování.
 
PINGPONG. Tak turnaj nám zdárně pokračuje, jen nikdo nechce vyzývat. Většina borců jen trénuje a zjišťuje drby na své spoluhráče. Nebojte se a hrrrrr na ně. Není hlavní vyhrát, ale udělat si žížu a taky se nezranit. Stůl si objednávejte na telefonu 731888070 nebo u pana správce 774533672.
 
II. Vysmolení
Dne 18/5 proběhne druhý ročník Černokosteleckého vysmolení. Pište si to do diářů. Prozatím můžeme prozradit, že budou čtyři druhy piv navařených pro tuto akci naším sládkem Jarinem ve spřátelených pivovarech. Hlavním tématem budou piva nakuřovaná a to jednak ze sladu nakuřovaného na buku a jednak na rašelině. Odborný program zajistí Pavel Jákl, Martin Vonka a další odborníci. A především se budou požahovat dřevěné sudy, bude na čepu pivo z čerstvě vysmolených sudů, autoveteráni, žranice atd.
 
Jde takhle chlapík parkem a míjí jinýho, co sedí na lavičce s miniaturním tenisovým kurtem na klíně, a na něm hrají dva trpaslíci tenis. Okamžitě si k němu přisedne a říká: "No to je neuvěřitelný! Kde jste k tomu přišel?"
- "Vidíte támhle toho malýho staříka? Tak, když k němu dojdete a řeknete, co byste chtěl splnit za přání, tak vám ho splní."
Tak chlapík jde a povídá: "Dobrý den, já bych chtěl prosím pytel plný doláčů."
Za malou chviličku se vrací s plným pytlem zpátky na lavičku: "No ten dědek snad musí bejt hluchej! Chtěl jsem pytel dolarů a dal mi pytel plnej koláčů."
- "No to bych řek! Myslíte si snad, že já jsem chtěl třiceticentimetrovej tenis?!!!"
 
Redaktor New York Times se zeptal indiánského náčelníka Dva tesáky: "Už 90 let žijete a pozorujete bělochy, jakých úspěchů dosáhli a jaké škody napáchali. Když to vše zvážíte, kde podle vás běloši udělali chybu?"
"Když bílí muži přijít, indiáni být vládci země, žádná daně, žádná dluhy. Buvolů hodně, bobrů hodně, voda čistá... Ženy dělat všechna práce. Šaman léčit zadarmo. Indiáni muži celý den lovit a ryby chytat, pak celou noc šukat." Potom se náčelník trpce pousmál. "Bílý muž dost kretén, když myslet, že může takový systém vylepšit."
 

Tak nám zase přituhlo, furt jenom uklízíme ten bílej sajrajt, ženský choděj navlíknutý, zahrádka je zavřená, člověk aby se oblíkal, když chce do hospody, prostě jestli chcete vědět co si v pivovaru myslíme o zimě tak si klikněte na číst dál
Milá zimo .. Chyť se za ruku s pondělím a jděte spolu do prde....
 

více jedině na www.pivovarkostelec.cz
 
 

Jídelní lístek

Denní nabídka Stálá nabídka Vinný lístek

Nepřehlédněte

Černokostelecká 10 Černokostelecká 12 Vysmolení Vykulení silvestr pochodobeh kolobeh

U Vodoucha

Hostinec U Vodoucha

U Slovanské lípy

U Slovanské lípy
EnglishGermanRussian
 
FrenchSpanishSwedish

Překlad/Translate