Kachny, kachny a zase kachny

Kachní hody v pivováru
Budeme podávati kachní stehýnka na kmíně s knedloušky, kachní jatýrka na višňovce se šťouchancema, kachní roládu nadívanou jatýrkama a slaninou s brkaší, trhané kachní kousky s hruškovou omáčkou na bramborové slámě, divokou kachnu na červeném víně a jalovci s lepenicí s řapíkatým celerem, kachní prsa na rozmarýnu s kroupovým rizotem a brusinkovým přelivem, novinářskou kachnu anóbrž kližku na česneku a samozřejmě pivovarskou klasiku. Lepší kachna v žaludku nežli dostat na budku a proto rychle do pivováru.
 
Pivovarské dorty
Náš pivovarský cukrář, zvaný fidorka, pro Vaše oči i chuťové pohárky připravuje neskutečné krásy a dobroty. Fotogalerie ZDE. Takže máte-li nervy v kýbli je nutné to utlouci nějakým tím dortíkem, zákuskem a nebo třeba pivem. Více informací na zakusky@pivovarkostelec.cz
 
Černokostelecký historický sloupek I.
Po seriálu jak-jsme-zachraňovali přicházíme s novou myšlenkou jak čtenářům nenásilně, stručně a vtipně připomenout pivovarské starosti či radosti doby dávno zapomenuté. Nahlédněme společně do letitých pivovarských periodik. Zkusme se přenést do doby, kdy sládci zavrhovali umělé chlazení, lahvové pivo či ocelové tanky. Možná budete překvapeni jak se časy mění a mnohé zůstává. Článek ZDE.
 
Nedělní chvilka poezie
V této třeskuté době je potřeba trochu i té potravy duchovní. A proto doporučujeme poezii, nejlépe od kapely BRUTUS. Poezie je ZDE. Tak třeba tahle:
Po skleničce limonády
skrývá dívka svoje vnady
chceš-li ať ti vyhoví
kup jí nápoj lihový
nalij jí ho do hlavy
odhalí i pobaví.
 
Řek si stěžuje turistovi: "Máme tu velmi těžký život pane, skutečně těžký, nic nám tu neroste."
"A když zasejete?"
"Když zasejeme, tak ano."
 
Podprsenky se dělí na dva druhy...
na push up-ky a až pup-ky... 
 
 
více jenom na www.pivovarkostelec.cz
 

Jídelní lístek

Denní nabídka Stálá nabídka Vinný lístek

Nepřehlédněte

Černokostelecká 10 Černokostelecká 12 Vysmolení Vykulení silvestr pochodobeh kolobeh

U Vodoucha

Hostinec U Vodoucha

U Slovanské lípy

U Slovanské lípy
EnglishGermanRussian
 
FrenchSpanishSwedish

Překlad/Translate