Maso ze zvěřiny do každé rodiny

Čáry máry parohy, ne nebojte žádný parohy se nasazovat nebudou, jen budeme nadcházející víkend kouzlit ze zvěřiny. Chystáme srnčí na smetaně s karlovarskými knedli, kančí se šípkovou, srnčí na víně s divokýma brusinkama, zvěřinový kotlík s lesníma houbama a bramboráčkama, kančí výpečky se zelím, řízek z divočáka, nebude chybět ani daněk, krkovice na divoko či divoký smažák a další dobroty z domestikovaných zvířátek.
 
Dne 25/5 v podvečer po ukončení tradičních keramických trhů proběhne v pivováru koncert skupiny Jiří Holoubek Trio. Taktéž se bude křtít nové CD. Podrobnosti o triu ZDE. Další informace přineseme v nejbližší době, ale za uši si to zapište co nejdříve!
 
S velkým předstihem Vás chceme informovat o připravovaném koncertu Aleše Brichty v černokosteleckém pivováru. Pište si to do diářů 10/8/2013!
 
A taktéž si zapište, že dne 6/9 vystoupí na pivovaském dvoře skupina Brutus.
 
Dne 18/5 proběhne druhý ročník Černokosteleckého vysmolení. Pište si to do diářů. Prozatím můžeme prozradit, že budou čtyři druhy piv navařených pro tuto akci naším sládkem Jarinem ve spřátelených pivovarech. Hlavním tématem budou piva nakuřovaná a to jednak ze sladu nakuřovaného na buku a jednak na rašelině. Odborný program zajistí Pavel Jákl, Martin Vonka a další odborníci. A především se budou požahovat dřevěné sudy, bude na čepu pivo z čerstvě vysmolených sudů, autoveteráni, žranice atd.
 
Muž sedí doma na gauči, čučí na bednu, když z kuchyně slyší hlas své staré...
"Co si dáš k večeři miláčku? Kuřátko, krocánka, tataráček nebo jehňátko?"
Muž odpoví:
"Děkuji, dám si kuřátko."
"Ty si naser. Ty tam máš pomazánku! Já si povídám se psem."
 
 
První suspenzor byl při hokeji použit v roce 1874, první helma v roce 1974. Trvalo 100 let, než mužům došlo, že i mozek je důležitý...
 
více jedině na www.pivovarkostelec.cz
 
 

Jídelní lístek

Denní nabídka Stálá nabídka Vinný lístek

Nepřehlédněte

Černokostelecká 10 Černokostelecká 12 Vysmolení Vykulení silvestr pochodobeh kolobeh

U Vodoucha

Hostinec U Vodoucha

U Slovanské lípy

U Slovanské lípy
EnglishGermanRussian
 
FrenchSpanishSwedish

Překlad/Translate