Hezky pěkně česky, jak jinak vlastně v pivováru?

První březnový a jistě už skoro jarní víkend ve stylu ryze tradičním. Budeme podávati pličky na smetaně, ledvinky na kmíně, srdíčka na slanině, jatýrka na pepři, hovězí jazýčky se špenátem a brknedlema, zadělávané dršťky na paprice, smažený vepřový jazyk s brsalátem, žebra, kolena, tatarák, křídla, guláše, knedlíci a mnoho dalších dobrot.
 
V pondělí 18/2 vyšel článeček o našem pivováru v MF DNES. Článeček ZDE.
 
Dne 21/2/2013 vyšel článek o našem pivováru v týdeníku Květy. Článek ZDE.
 
Do našeho virtuálního krámku jsme přidali další dvě historické černokostelecké etikety. ZDE a ZDE.
 
 
Kalendář akcí na rok 2013.
16/3/2013 - Dne 16/3 vystoupí v pivováru EMMA band a Medvěd 009. Pozvánka ZDE.
18/5/2013 - Vysmolení! Dne 18/5/2013 proběhne druhý ročník Černokosteleckého vysmolení. Jedná se o jarní paralelu tradičního podzimního Černokosteleckého vykulení, které se svým bohatým řemeslným programem zaměřeným na bednářské řemeslo zařadilo mezi přední pivovarské trachtace. Taktéž vysmolení konané v unikátních prostorách velmi intaktně dochovaného a postupně rekonstruovaného pivovaru v Kostelci nad Černými lesy nabídne především řemeslnýprogram zaměřený na bednářské řemeslo. Jak již je však ze samotného názvu akce zřejmé bednáři zaměří svůj um na smolení dřevěných transportních sudů. Krom vysmolování, které bude možno sledovat po celý den, budete moci pivo z čerstvě vysmolených sudů okoštovat, budete moci obdivovat mnohá další řemesla či autoveterány. Na tuto akci budou speciálně navařena čtyři piva, tradiční světlá desítka ve Varnsdorfu, ležák v Kounicích a dva nakuřované speciály v minipivovaru Parník Přerov. Nakuřovaná piva s totožnou recepturou se budou lišit použitým nakuřovaným sladem a to buď nakuřováním na buku či na rašelině. Ke všem pivům bude sběratelský materiál a budou na čepu pouze na této akci. Nebude chybět ani odborný program, v rámci kterého si budete moci poslechnout příběhy z průzkumů starých pivovarů (Pavel Jákl, Milan Starec, Martin Vonka, Jan Pechánek, Luděk Gasseldorfer a další). Nebudou chybět prohlídky stále se rozrůstajícího pivovarského muzea a o jídlo opravdu nebude nouze. Další info v nejbližší době.
25/5/2013 - Dne 25/5 v podvečer po ukončení tradičních keramických trhů proběhne v pivováru koncert skupiny Jiří Holoubek Trio. Taktéž se bude křtít nové CD. Podrobnosti o triu ZDE. Další informace přineseme v nejbližší době, ale za uši si to zapište co nejdříve!
10/8/2013 - S velkým předstihem Vás chceme informovat o připravovaném koncertu Aleše Brichty v černokosteleckém pivováru. Pište si to do diářů.
6/9/2013 - Na začátku září vystoupí v pivováru legendární skupina BRUTUS. A skupina BRUTUS, když je v pivováru, tak se taky opijéééé. Jupiajéééé.
 
Ptá se Pepíček maminky:
"Mami, kdybych vylezl z té druhé dírky, jmenoval bych se Peprdýlek?"
 
Manželka se ptá manžela :
"Miláčku, co si mám vzít na pláž, abych zaujala ostatní ?"
Starej se otočí a řiká:
"Zkus lyže"...
 
Pohled uživatele:
Vypnul se mi počítač. Volám "ajťáka". Po mnoha urgencích přichází, těžce vzdychne, něco si mumlá pod nos, asi 10krát se otáčí na mé židli, kopne do počítače a ten se zapíná. Znovu si těžce povzdychne, stále mumlá a bez pozdravu odchází. Je to prostě namyšlený blb.
Pohled správce IT:
Zavolali mě k uživateli. Ten idiot si myslí, že jsem tu snad jen kvůli němu. Zjišťuji, že se pořád točil na židli, až se mu na ni namotal kabel ze zásuvky. Tiše nadávám, odmotávám kabel, odkopávám počítač co nejdál pod stůl, aby to zase nenamotal, zapínám ho a on čumí, jako když nadloube volovi. Je to prostě blb.
 
více jedině na www.pivovarkostelec.cz

Jídelní lístek

Denní nabídka Stálá nabídka Vinný lístek

Nepřehlédněte

Černokostelecká 10 Černokostelecká 12 Vysmolení Vykulení silvestr pochodobeh kolobeh

U Vodoucha

Hostinec U Vodoucha

U Slovanské lípy

U Slovanské lípy
EnglishGermanRussian
 
FrenchSpanishSwedish

Překlad/Translate