Dobroty jehněčí ze chmurů vás vyléčí

Naše dobroty jehněčí Vaše starosti vyléčí, neboť lepší ovečkiny jste určitě ještě nepapali. Budeme chystat jehněčí na česneku s rozmarýnem a BK, jehněčí ragú s karlovarskými knedlíky, jehněčí roládu se slaninou, brkaší a jarní cibulkou, jehněčí špízy s klobáskou, paprikou, mačkaným bramborem s cibulkou a slaninou, no a samozřejmě vybraná pivovarská klasika.
 
Dne 16/3 vystoupí v pivováru EMMA band a Medvěd 009. Pozvánka ZDE.
 
Černokostelecký historický sloupek III.
Nové názvy piv se množí jak uzavírky středních pivovarů na přelomu tisíciletí, člověku zůstává občas rozum stát nad osobitými nápady a chudák sběratel kupuje další a další skříně. Některé pivovary s každým novým druhem piva přijdou s nějakým originálním vnuknutím a na druhou stranu pivovary jiné sází na jednu tradiční značku, kterou si piplají a šlechtí.... Článek ZDE.
 
Kultura 2013
16.3. EMMA band a Medvěd 009
18.5. II. Černokostelecké vysmolení
25.5. Keramické trhy, farmářské trhy, Jiří Holoubek Trio
10.8. Aleš Brichta
6.9.   BRUTUS
14.9. X. Černokostelecké vykulení
 
Zájezdní hostinec Černokosteleckého pivovaru převzal dne 28/2/2013 cenu České a moravské pivovarnické akademie za nejlepší pivní bar a restauraci. Diplom ZDE, foto z předání ceny ZDE. Děkujeme a nepolevujeme.
 
Stopuje chlápek o půlnoci na krajnici. Je bouřka, déšť, takže auta nejezdí ... Najednou vidí v dálce světla auta, jak se blíží k němu -strašidelně pomaloučku. Je mu to divný, ale přece jen, auto je auto, takže když u něj zastaví, tak si naskočí ... Chce řidiči poděkovat, ale najednou vidí, že za volantem nikdo nesedi! Strašně se vyděsí, ale než stačí nějak zareagovat, auto se dá zase pomaloučku do pohybu. Chlápek sedí jak zařezanej, vyděšenej k smrti a nemůže se strachy pohnout. Pak se vzpamatuje, otevře dveře, vyskočí a zdrhá pryč. Pořád se ohlíží, bojí se, že auto zrychlí a přejede ho, takže se zastaví až v nejbližší vesnici. Tam najde hospodu (kupodivu ještě otevřenou), zapadne dovnitř, objedná si dvojitou tequilu a všem tu historku vypráví. Všichni jsou z toho odvařený a litujou ho a obdivujou. Asi za půl hodiny se otevřou dveře, vejdou dva zmoklí chlapi, poručej si grog a rozhlížej se kolem. A v tom jeden povídá druhýmu: "Hele, vole, že je to ten kretén, co si naskočil, když jsme tlačili?"
 
více jedině na www.pivovarkostelec.cz
 

Jídelní lístek

Denní nabídka Stálá nabídka Vinný lístek

Nepřehlédněte

Černokostelecká 10 Černokostelecká 12 Vysmolení Vykulení silvestr pochodobeh kolobeh

U Vodoucha

Hostinec U Vodoucha

U Slovanské lípy

U Slovanské lípy
EnglishGermanRussian
 
FrenchSpanishSwedish

Překlad/Translate