Zabíjačkové hody v pivováru

Tak jsou tady zase oblíbené pivovarské prasečinky. Budeme podávat prdelačku, jitrničky, jelítka, zabíjačkový guláš, ovarová kolena s vejmrdou, ovarovou paletu, játra na roštu, smažené kotlety, domácí sulcík a další přehršle dobrot z prasátek, sviňátek, ale samozřejmě i neprasečinky budou v k mání. Na čepu mimo klasiku jubilejní přerovsko-parníkovská 14% vyrobená ze 4 druhů chmele ze 4 zemí světa uvařená ke čtvrtému výročí otevření Parníku v Přerově.
 
Už 12 let...
Ano vážení, dne 15/3 tomu bylo právě 12 let co parta podivných nadšenců koupila zchátralý areál černokosteleckého pivováru. Nemáme rádi sliby, ale snad na 13 výročí poteče černokostelecký ležák proudem. A děkujeme převelice našemu vrchnímu dezertérovi Fidorkovi za velmi realistický dort našeho žentouru. Foto ZDE.
 
Dne 14/3/2013 vyšel v nezávislém místním zpravodaji Náš REGION Říčansko článek o Černokosteleckém pivováru. Článek ZDE.
 
Černokostelecký historický sloupek III.
Nové názvy piv se množí jak uzavírky středních pivovarů na přelomu tisíciletí, člověku zůstává občas rozum stát nad osobitými nápady a chudák sběratel kupuje další a další skříně. Některé pivovary s každým novým druhem piva přijdou s nějakým originálním vnuknutím a na druhou stranu pivovary jiné sází na jednu tradiční značku, kterou si piplají a šlechtí.... Článek ZDE.
 
18.5. II. Černokostelecké vysmolení
25.5. Keramické trhy, farmářské trhy, Jiří Holoubek Trio
10.8. Aleš Brichta
6.9.   BRUTUS
14.9. X. Černokostelecké vykulení
 
Jistá žena v arabské zemi byla velice pohoršena tamním zvykem, že první kráčel muž a za ním s odstupem cupitaly manželky. Po nějaké době se do oné země vrátila a zjistila, že první kráčí houf manželek a v odstupu za nimi jde muž. Majíc z toho radost, ptá se muže, co že odstranilo to ponižující chození v odstupu za manželem. Arab suše odvětil: "Miny".
 
více jedině na www.pivovarkostelec.cz
 
 

Jídelní lístek

Denní nabídka Stálá nabídka Vinný lístek

Nepřehlédněte

Černokostelecká 10 Černokostelecká 12 Vysmolení Vykulení silvestr pochodobeh kolobeh

U Vodoucha

Hostinec U Vodoucha

U Slovanské lípy

U Slovanské lípy
EnglishGermanRussian
 
FrenchSpanishSwedish

Překlad/Translate