MEZI STEHNY aneb jaro je konečně tady!

Ano, jaro je tady, konečně holky odloží vaťáky a budeme moci obdivovati ladné tvary! A my se v pivováru tudíž vydáváme na gastrotoulky mezi stehna. Takže budeme kuchtit stehna bažantí na červeném víně na divoko s hořčičnou kaší, stehna králičí na rozmarýnu se slaninovo cibulovými brambory, stehna krůtí se šťouhačkama, stehna kachní na hruštičkách s variací knedlů a zelíčka či stehna kuřecí na paprice s karlovarským knedlem. No a rozhodně nezapomínejte na vyhlášenou pivovarskou klasiku.
 
Černokostelecké VYSMOLENÍ se nezadržitelně blíží.
Plakát ZDE. Harmonogram ZDE. Tisková zpráva ZDE.
Fotky z loňského VYSMOLENÍ ZDE.
Na tuto akci budou navařena čtyři piva, tradiční světlá desítka ve Varnsdorfu, ležák v Kounicích a dva nakuřované speciály v minipivovaru Parník Přerov. Nakuřovaná piva s totožnou recepturou se budou lišit použitým nakuřovaným sladem a to buď nakuřováním na buku či na rašelině.
 
Už je tady to nejlepší od našich sousedů
Byli tu a povykovali: "Tylko najlepsze mięso z Polski". Ano! A měli recht. Kdo nevěří, nechť se podívá ZDE. Jedná se opravdu o biomaso z biochovu biooře Lecha Bjolka v původním znění se slovenskými titulky. Nebojte, to u nás opravdu nehrozí...
 
Čtyři kamarádi se už dávno dohodli, že pojedou na pořádnou pařbu pod stany. Dva dny před odjezdem najednou říká jeden z nich: "Sorry, kluci, ale manželka mě nechce pustit, tak si to užijte beze mně..." Ostatní jsou samozřejmě namíchnutí. Ale mají už všechno nakoupené, a tak se rozhodli, že jedou. Za dva dny přijedou na místo, čtvrtý kamarád už je tam, stan postavený, v ohništi hoří oheň, pivo se chladí a dřevo nachystané na celý víkend. Ptají se ho, jak je to možné, když jim říkal, že nemůže. "No, páni, včera večer si sedím na gauči, piju pivo, koukám na fotbal. Najednou se manželka přikradla, zakryla mi oči a když mě pustila, tak tam stála v průsvitném spodním prádle. Potom mě vzala do ložnice. Tam hořely svíčky, po zemi plátky růží a na posteli pouta. Řekla mi, ať ji přivážu k posteli. Když jsem to udělal, pokračovala: "Teď můžeš dělat, co jen chceš."
"CHLAPI, TAK JSEM TADY"
 
Jak to že tě stará pustila do hospody? Ále, dal jsem jí do vany pěnu, tak mně nezdržovala. A to byla nějaká voňavá omlazující pěna? Ne, montážní……!
 
více jedině na www.pivovarkostelec.cz
 

Jídelní lístek

Denní nabídka Stálá nabídka Vinný lístek

Nepřehlédněte

Černokostelecká 10 Černokostelecká 12 Vysmolení Vykulení silvestr pochodobeh kolobeh

U Vodoucha

Hostinec U Vodoucha

U Slovanské lípy

U Slovanské lípy
EnglishGermanRussian
 
FrenchSpanishSwedish

Překlad/Translate