A je tu MÁJ, jarní únavu pošleme v háj!

Čarodějnice v pivováru
Naši kuchyňští inkvizitoři pro Vás na čarodějky a následný Svátek práce chystají pochoutky jako koště kosteleckých čarodějnic se šťouchačkama anóbrž tajuplný špíz, kachní prsa s pikantní kouzelnou majdou a opekačkama, zamilovanou Petřínskou rozhlednu aneb plackovou pyramidu s krkovicí, uzeným a zelím, čarodějnický měšec anebo pravý dělnický řízek či zamilovanou panenku. Takže jak říká klasik. "Byl první Máj, byl lásky čas a s prázdným žaludkem mě pod žádnou třešeň nikdo nedostane!" 
 
Vysmahlý májový víkend
První májový víkend nám rosnička nepředpovídá, že by mělo slunko zrovna smažit, tak se přijďte přismahnout alespoň do pivováru. Budeme smažit roštěnky s česnekem a ostrou omatlávkou, kotletky s brsalátem, drůbeží duetko z kuřátka a krocánka, sýrové špízy, kančí krkovice se šťouchačkama, kuřátko se sýrem, osmahlé květáky, grundle, tvargle či žampachy. Pivovarská klasika chybět nebude, takže žebra, tataráci, panenky, kolena, křídla a také naše studené vychytávky.
 
Pivovarský kurt v nejlepší kondici
Tenis, volejbal, nohejbal? Není problém. Rezervace na telefonu 731888070. Cena 90,- Kč/hodina. Sportem ku trvalé žížni!
 
Jiří Holoubek trio - předprodej zahájen
Dne 25/5 v podvečer po ukončení tradičních keramických trhů proběhne v pivováru koncert skupiny Jiří Holoubek Trio. Taktéž se bude křtít nové CD. Podrobnosti o triu ZDE. Předprodej zahájen dne 29/4/2013. Předprodej 120,-. Na místě 150,-. Přijďte zabékat nebo na jedno.
 
Černokostelecký Paďour v pivováru
Dne 25/5 v podvečer po ukončení tradičních keramických trhů proběhne v pivováru koncert skupiny Jiří Holoubek Trio. Taktéž se bude křtít nové CD. Podrobnosti o triu ZDE. Předprodej zahájen dne 29/4/2013. Předprodej 120,-. Na místě 150,-. Přijďte zabékat nebo na jedno.
 
Černokostelecké VYSMOLENÍ se nezadržitelně blíží.
Plakát ZDE nebo ZDE. Program ZDE. Tisková zpráva ZDE.
Fotky z loňského VYSMOLENÍ ZDE.
 
Žena se dala odvézt taxíkem. Když přišlo na placení, zjistila, že nemá peníze. Taxikář naštvaně bouchl dveřmi, šlápl na plyn a odvezl ženu na kraj lesa. Na louce prostřel plachtu ... "Co chcete dělat? Mám doma tři děti!" "A já mám doma
šedesát králíků, tak nekecej a trhej jetel!!!!!!
 
Chtěla bych být housenka: 
 žereš -
 žereš -
 žereš -
 žereš -
 usneš -
 probudíš se -
 a jsi krásná!
 
Přijde celkem pohledná blondýna do tržnice na Žižkově a vidí, jak chlap prodává ve sklenici  komára a má na ní napsáno:'
Za 250 Kč nahradí chlapa.'
Tak za ním přijde a ptá se:'A jak to funguje?'
Chlap odpoví: 'Přijdete domů, vysvlečete se, pustíte komára ze  sklenice, položíte se na postel a bude to. A kdyby nastal nějakej problém,  tak  mi zavolejte.'
Tak si ho ženská koupí, přijde domů, vysvleče se, lehne si na  postel a pustí komára. Ten si sedne na zeď a nic. Tak zavolá  tomu chlápkovi.
Ten přijde, podívá se na komára, vysvleče se a povídá komárovi: 'Tak se  dívej, ty blbče, ukazuju ti to naposled.'
 
více jedině na www.pivovarkostelec.cz
 

Jídelní lístek

Denní nabídka Stálá nabídka Vinný lístek

Nepřehlédněte

Černokostelecká 10 Černokostelecká 12 Vysmolení Vykulení silvestr pochodobeh kolobeh

U Vodoucha

Hostinec U Vodoucha

U Slovanské lípy

U Slovanské lípy
EnglishGermanRussian
 
FrenchSpanishSwedish

Překlad/Translate