Rybí víkend v pivováru

Tentokráte Vás dozajista překvapíme nějakou z našich specialit. Budou se podávat bifteky z mečouna odleželého v tymiánové krustě s parmazánovou kaší, krevety na másle a česneku a bílém víně s variací salátů s tousty, sumčí guláš s brnoky, uzený amur s brkaší a jarní cibulkou, možský vlk pečený s rybízem, pstruh lososovitý s chřestem, grilovaný platýz s bylinkovým sýrem, závitky z candáta s cuketou nebo artyčoky, smažené kalamáry se sardelovou brkaší a mořskou řasou, pražma na česneku a čerstvém tymiánu a naše pivovarská klasika. Však víme, že pro mnohé z nás je nejlepší ryba vepř... a pod obručí bude kouř z Parníku!
 
Vysmolení je na spadnutí.
Tento týden jsme odpožahovali dřevěné sudy, vysmolili je čerstvou smolou, sudy jsou krásně zatáhnuté a nepustí ani kapku piva ven. Takže si na pivu z čerstvě vysmolených sudů určitě pochutnáte.
Plakát ZDE nebo ZDE. Program ZDE. Tisková zpráva ZDE.
Fotky z loňského VYSMOLENÍ ZDE.
 
Pivovarský kurt v nejlepší kondici! Tenis, volejbal, nohejbal? Není problém. Rezervace na telefonu 731888070. Cena 90,- Kč/hod. Sportem ku trvalé žížni! A kdo nebude sportovat dopadne TAKTO.
 
Dne 25/5 v podvečer po ukončení tradičních keramických trhů proběhne v pivováru koncert skupiny Jiří Holoubek Trio. Taktéž se bude křtít nové CD. Podrobnosti o triu ZDE. Předprodej zahájen dne 29/4/2013. Předprodej 120,-. Na místě 150,-. Přijďte zabékat nebo na jedno.
 
Součástí letošních tradičních keramických trhů na černokosteleckém náměstí budou farmářské trhy v pivováru. Můžete v pivováru navštívit zájezdní hostinec, pivovarské muzeum, mrknout na kvalitní české produkty a poslechnout si Jiří Holoubek trio. Bližší informace a plakát ZDE.
 
Říká se, že muži neustále myslí na sex.
To není pravda, mnohdy je napadne i pivo...
 
Chlápek stojí u hotelové recepce. Když dostane svůj klíč, odchází. Jak se otočí, vrazí do nějaké ženské, co stála za ním, a loktem se jí silně opře o výstřih. Oba jsou pěkně zaražení a on neví, jak se omluvit, tak řekne:
"Madam, jestli je vaše srdce tak měkké, jak vaše poprsí, určitě mi odpustíte."
Ona odpovídá:
"Jestli je váš penis tvrdý jako váš loket, mám pokoj 436."
 
více jedině na www.pivovarkostelec.cz

Jídelní lístek

Denní nabídka Stálá nabídka Vinný lístek

Nepřehlédněte

Černokostelecká 10 Černokostelecká 12 Vysmolení Vykulení silvestr pochodobeh kolobeh

U Vodoucha

Hostinec U Vodoucha

U Slovanské lípy

U Slovanské lípy
EnglishGermanRussian
 
FrenchSpanishSwedish

Překlad/Translate