osmým pádem kachnu pečeme, devátým papáme..

Na dětský den chystáme kachní hody a tak se natěšujte na kachní srdíčka zadělávaná v kořenovce se smetanou a HK, kachní jatýrka na červeném víně se slaninou a jablky s pažitkovou rýží, pečené kachní stehýnka na hruškách s variací zelí a knedloušů, grilované kachní poprsí s čerstvým zázvorem, prsa páně kačerovo na rozmarýnu s brusinkovým přelivem a kroupovým rizotem či kachní roládu s houbovou vaječnou nádivkou. Nebude chybět pivovarská klasika a speciální nakuřovaná piva.
 
V neděli 2/6 v podvečer bude na Primě odvysílán pořad Jak se staví sen. Tentokráte se natáčelo kousek od Černokosteleckého pivováru a u nás byl pořad řádně zakončen. Koukněte v neděli na telku!
 
Nadcházející sobotu 1/6 se bude konat ve velmi vzdálených Vojkovicích u Frýdku-Místku v minipivovaru Koníček tzv. Koníčkův den. V rámci této oslavy vyrazí i černokostelečtí bednáří ukázat svůj um a pokusí se opravit ležácký sud. V rámci oslav budou čepovat z čerstvě vysmolených dřevěných sudů. Kdyby jste náhodou měli cestu kolem stavte se na jedno.
 
Průjezd pivováru byl dozdoben časovou osou popisující zásadní historické mezníky v dějinách vaření piva v Kostelci nad Černými lesy od roku 1489. V případě zájmu k nahlédnutí ZDE. Dvůr pivováru ozdoben dalšími desítkami historických cedulí.
 
Zájezdní hostinec Černokosteleckého pivováru přijme kuchaře s praxí do svých řad. Více informací na 774533672 nebo spravce@pivovarkostelec.cz
Přijďte do mladého a veselého kolektivu dělat hezký a dobrý věci!
 
A co vysmolení? Fotogalerii naleznete ZDE (nově doplněna o fotky Michala Vokřála). Zážitky Maxe zase ZDE (In English). Pivní partyzán zase ZDE (děkujeme).
 
V lidovkách o nás napsali - viz ZDE.
 
Tip na novou společenskou hru:
Jmenuje se to "Cesta do lesa a zpátky..."
Každý si objedná malé pivo a pokaždé, když se napije, tak to musí opět dolít  do okraje zelenou. Až máš celý malý pivo krásně zelené...jsi v lese... no a abys se dostal z lesa, tak pokaždé, když se napiješ, tak opět musíš dolít pivem po okraj.
Až je sklenice opět celá piva, jsi z lesa venku. 
 ...prý se ale z lesa zatím ještě nikdo nedostal.
 
jo a hlasujte v nové anketě prosím!
 
více jedině na www.pivovarkostelec.cz

Jídelní lístek

Denní nabídka Stálá nabídka Vinný lístek

Nepřehlédněte

Černokostelecká 10 Černokostelecká 12 Vysmolení Vykulení silvestr pochodobeh kolobeh

U Vodoucha

Hostinec U Vodoucha

U Slovanské lípy

U Slovanské lípy
EnglishGermanRussian
 
FrenchSpanishSwedish

Překlad/Translate