Uč se synu moudrým býti a v pivováru dlouze dlíti

Ano, škola končí. Dostali jste špatné vysvědčení? Nevadí! U nás dostanete dozajista přívětivější. První prázdninový víkend pro Vás chystáme jídelní lístek ve formě dobového vysvědčení. Loňské vysvědčení pro představu ZDE.
 
Zájezdní hostinec Černokosteleckého pivováru přijme kuchaře s praxí do svých řad. Více informací na 774533672 nebo spravce@pivovarkostelec.cz
Přijďte do mladého a veselého kolektivu dělat hezký a dobrý věci!
 
Z exportní Schwarzenberské sladovny v Protivíně se nám podařilo zakoupit velmi zachovalý a opravený přístroj ku čištění pivovarského ječmene. Unikátní soustrojí je viditelné na začátku exkurzní trasy na humnu hned vedle vzduchového kompresoru z Vratislavic. Detail ZDE, ZDE nebo ZDE.
 
Černokostelecký historický sloupek V.
O konzervatismu českého „pivaře“ bylo napsáno přehršle. Sic se situace poněkud mění, stále jsou nová piva a nové technologie přijímány skepticky až s nechutí. Je tomu tak správně? Budeme se držet pouze tradic? S ironií, české letoře příznačné, novinky v pivovarské branži opisoval kupříkladu pivovarský časopis Kvas v roce 1895. Celý sloupek ZDE.
 
Když jednoho dne ucítíte velké prázdno - jezte, je to hlad.
 
Ženská je u zubaře. Pusa otevřená a zubař tam cosi pozorně vrtá. Vtom jí zazvoní mobil. Když vyzvání popáté nasranej zubař ho popadne a řve:
"Kdo jste?" "Manžel." "Tak poslouchej manžílku! Budu za chvilku hotovej, ona to vyplivne, vypláchne si hubu a pak ti zavolá!!" ...
 
více jedině na www.pivovarkostelec.cz
 
 
 

Jídelní lístek

Denní nabídka Stálá nabídka Vinný lístek

Nepřehlédněte

Černokostelecká 10 Černokostelecká 12 Vysmolení Vykulení silvestr pochodobeh kolobeh

U Vodoucha

Hostinec U Vodoucha

U Slovanské lípy

U Slovanské lípy
EnglishGermanRussian
 
FrenchSpanishSwedish

Překlad/Translate