V pivovarském kabátku tentokráte již od pátku

Na červencové svátky jsme pro Vás nachystali krmi v pivovarských hávech anóbrž v různých těstíčkách. Například vykostěný vepřový kotlet v cibulové krustě s nastavovanou kaší, kuřecí prsíčka v těstíčku z modrého sýru s brkaší, vepřová panenka v pivním těstíčku se šťouchačkama, krůtí prso naložené v jogurtu a obalené v kukuřičných lupíncích s vařeným bramborem ve slupce a pikantní majdou. No a klasicky pivovarská klasika a pod obručí olivětínský OPAT.
 
Rozšiřujeme denní nabídku
Každodenní nabídka sedmi hotovek jest od počátku července doplněna o tradiční tzv. menu za stálou cenu 89,- kaček. Meníčko zahrnuje hlavní jídlo, polévku a nápoj 0,3 litru dle vlastního výběru - sodovka, malinovka, angreštovka, citonovka, točené nealko pivo Platan či Kácov 10% světlý kvasnicový.
 
Nový černokostelecký Paďour v pivováru
6. července proběhne již 15. ročník nového Černokosteleckého Paďoura. Černokostelecký Paďour je každoroční vyjížďka malých motocyklů do 50 ccm, vyrobených do roku 1989 v Československu. Je to setkání nadšenců a fandů starých "fichtlů" a veteránů a především přehlídka jejich strojů. Vyjížďka se koná vždy první červencovou sobotu. Více na www.cernokostelecky-padour.webnode.cz.
 
Toure de biére popatnácté
V sobotu 29/6 se v Beskydech konalo nespočet sportovně-pivně-adrenalinových závodů. Nicméně patnáctý ročník Toure de biére byl jenom jeden. Jednalo se o vytrvalostní pochod přes Beskydy z Gruně do areálu Kamenitá pod Prašivou. Délka cca 35 kilometrů, šlo se ve dvojicích, během cesty bylo nutné vypít 15 litrů ležáku neseného v sudu na zádech. Z černokosteleckého pivovaru se zúčastnily dvě dvojice a obsadily první a třetí pozici. Na prvním místě skončil Borčus junior a Qwjeták, na třetím Jarin a Bejby, jako psychická podpora s náma šlapal Borčus senior. Pili jsme tmavý ležák z Vojkovic, účastnilo se 12 dvojic, jedna dvojice nedošla. Fotogalerie ZDE.
 
Zájezdní hostinec Černokosteleckého pivováru přijme kuchaře s praxí do svých řad. Více informací na 774533672 nebo spravce@pivovarkostelec.cz
Přijďte do mladého a veselého kolektivu dělat hezký a dobrý věci!
 
Rozzuřený muž telefonuje do hydrometeorologického ústavu: „Vy hovada, už dva dny vynáším ze sklepa v kýblech to vaše polojasno!“
 
Muž se ženou leží v posteli. Muž dostane strašnou žíneň, a protože leží u stěny, opatrně překračuje ženu a chce se jít napít. Ta si myslí, že se chce milovat a potichu říká: "Počkej, malý ještě nespí." Po 3 minutách muž znovu zkouší přelézt přes ženu, protože žízeň se stupňuje. Žena: "Říkala jsem ti počkej, než malý usne!" Muž ještě chvíli čeká, ale potom se rezolutně zvedne a jde rovnou do kuchyně. Chce se napít minerálky, ale žádnou nenajde a tak vytáhne z ledničky šampaňský .... Žena slyší bouchnout špunt a křičí: " Co tam proboha děláš?"
A na to se z dětského pokoje ozve desetiletý syn: "Vidíš, nechtěla jsi mu dát, tak se zastřelil ..."
 
více jedině na www.pivovarkostelec.cz
 

Jídelní lístek

Denní nabídka Stálá nabídka Vinný lístek

Nepřehlédněte

Černokostelecká 10 Černokostelecká 12 Vysmolení Vykulení silvestr pochodobeh kolobeh

U Vodoucha

Hostinec U Vodoucha

U Slovanské lípy

U Slovanské lípy
EnglishGermanRussian
 
FrenchSpanishSwedish

Překlad/Translate