Přijďte se namotat do pivováru

Tak tenhle víkend to budou šněrovat i naši kuchtíci, protože pro Vás budou chystat různé motanice! Krom klasického tradičního ptáčka španěláčka s rýží to bude třebas krůtí zamotanec na divoko se slaninovýma šťouchačkama, zbojnický závitek se špenátem a brknedloušema či kuřecí zámotek na bylinkách s petrželovýma mačkanýma bramborama. Krom těchto motanin budeme podávat pečený zatočený vocásky se zelím a bramboráčkama, kachní prsa s hruškovou omáčkou a rozmarýnovou kaší, žebra, kolena, kotlety, flákoty, svíce, guláše, tataráky či smažáky. No a pod obručí se na Vás těší Rampušák. A kdo se nemotá s námi motá se proti nám!
 
Několik snímků z Nového černokosteleckého paďoura konaného 6/7/2013 jsou ZDE.
 
Nejčtenější noviny v Praze METRO zveřejnili článek o našem pivováru. Celý článek ZDE.
 
V sobotu 29/6 se v Beskydech konalo nespočet sportovně-pivně-adrenalinových závodů. Nicméně patnáctý ročník Toure de biére byl jenom jeden. Jednalo se o vytrvalostní pochod přes Beskydy z Gruně do areálu Kamenitá pod Prašivou. Délka cca 35 kilometrů, šlo se ve dvojicích, během cesty bylo nutné vypít 15 litrů ležáku neseného v sudu na zádech. Z černokosteleckého pivovaru se zúčastnily dvě dvojice a obsadily první a třetí pozici. Na prvním místě skončil Borčus junior a Qwjeták v času 8,5 hodiny, na třetím Jarin a Bejby, jako psychická podpora s náma šlapal Borčus senior. Pili jsme tmavý ležák z Vojkovic, účastnilo se 12 dvojic, jedna dvojice nedošla. Fotogalerie ZDE.
Na konec prázdnin chystáme pro naše příznivce obdobný závod i u nás!
 
Každodenní nabídka sedmi hotovek jest od počátku července doplněna o tradiční tzv. menu za stálou cenu 89,- kaček. Meníčko zahrnuje hlavní jídlo, polévku a nápoj 0,3 litru dle vlastního výběru - sodovka, malinovka, angreštovka, citonovka, točené nealko pivo Platan či Kácov 10% světlý kvasnicový.
 
V červnovém vydání zpravodaje asociace hotelů a restaurací ČR 2013 vyšel na straně 16 článek o černokosteleckém pivováru. Přečtěte si ZDE.
 
Kam nejlépe investovat své peníze??? Do alkoholu kde jinde dostanete 40%?
 
Muž potřebuje pomoc v obchodě a ptá se asistentky, kde najde tampóny. Vysvětlí mu, kde jsou a muž pro ně jde. Potom přijde k pokladně s košíkem plným vaty a balíkem šňůrek. Prodavačka se na něj překvapeně podívá a ptá se, jestli Nenašel tampóny. Muž jen odpoví: Poslal jsem manželku koupit balíček cigaret a ona mi koupila Tabák a papírky se slovy, že je to O MNOHO LACINĚJŠÍ. Tak jsem si řekl, když musím ubalit já, ať si ubalí i ona.......
 
více jedině a pouze na www.pivovarkostelec.cz
 

Jídelní lístek

Denní nabídka Stálá nabídka Vinný lístek

Nepřehlédněte

Černokostelecká 10 Černokostelecká 12 Vysmolení Vykulení silvestr pochodobeh kolobeh

U Vodoucha

Hostinec U Vodoucha

U Slovanské lípy

U Slovanské lípy
EnglishGermanRussian
 
FrenchSpanishSwedish

Překlad/Translate