Svatovavřinecké hody

Nadcházející srpnový víkend bude pod patronací patrona kuchařů svatého Vavřince. Můžete se tedy těšit na jehněčí ragú se špekovýma knedlíkama, králíka na česneku s brknedlema a špenátem, krůtí ňadra na zázvoru s brkaší, kuřecí prsíčka s hruškou zapečené v sýru s opekačkama. Dozajista také pivovarská klasika - svíčková, gulášek, žebra, flákoty, smažák, smažené kotlety, saláty, makrely, tatarák, špikovaná krkovice s červeným zelí a chlebovými knedly a další.
 
Ve víkendové příloze hospodářských novin z 2/8/2013 vyšel článek o industriální kráse. Něco málo i o nás. Čtěte ZDE, ZDE a ZDE.
 
Aleš Brichta vystoupí v černokosteleckém pivováru. Předprodej jen na vejčepu. Lístky v předprodeji 150,-, na místě 250,-. Rychle pro lístky. Koncert začíná v 17.00 a jako předkapely vystoupí High Debility, Soustrast a Black Bull.
 
Naši virtuosové z kuchyňského úseku pro Vás nachystali zcela nové játrovky, žabáky, vepřovky, hermelíny a škvarky. Nejenom na chuť, ale taktéž pro oko. A aby toho nebylo málo, tak pod každým obalem naleznete nějaký pivovarský dárek, poukaz či slevu. Takže hurá do pivováru.
 
Vykulení se blíží! Aktualizovaný plakát ZDE. Aktualizovaná tiskový zpráva ZDE.
 
Na začátku září dne 6/9 vystoupí v pivováru legendární skupina BRUTUS. A skupina BRUTUS, když je v pivováru, tak se taky opijéééé. Jupiajéééé.
 
Svatováclavský pivovarský pochodoběh. Registrujte se, místa se postupně zaplňují.
 
Eda s manželkou sedí poprvé na baletu na představení Labutího jezera. Žena se najednou nakloní k manželovi a ptá se: "A proč tam ty slečny chodí pořád po špičkách?" Manžel vševěd odpoví: "No to víš, je to o labutích, určitě je tam všude nasráno..."
 
více jedině na www.pivovarkostelec.cz
 
 

Jídelní lístek

Denní nabídka Stálá nabídka Vinný lístek

Nepřehlédněte

Černokostelecká 10 Černokostelecká 12 Vysmolení Vykulení silvestr pochodobeh kolobeh

U Vodoucha

Hostinec U Vodoucha

U Slovanské lípy

U Slovanské lípy
EnglishGermanRussian
 
FrenchSpanishSwedish

Překlad/Translate