Houby, houby, houby ty mám nejraděj, když jsou cejtit z trouby...

Teplo a mokro znamená co? No přece houby! Třebas vepřovou kotletku podlitou omáčkou z čerstvých žampionů z Vodouchovo zahrádky podávanou s vařeným bramborem, houbový mletý karboše servírovaný s máslovou brkaší, kachní prsíčko na tradičním houbovém Kubovi, kuřecí nudličky ve smetanové majdě z hlívy ústřičné s bylinkovýma koulema, špalíček vepřové panenky s hříbkovou omáčkou a opekačkama či hovězí krky na houbách z Peklováku a udušenou rýží. Mimo houbový dobroty pivovarská klasika a vězte, že když Vás zveme na hořčáka, tak máme na mysli správně chmelený pívo!
 
V pivovarské studené vitrině vyhrává každý
Ano, všechny produkty naší vitriny se studenými pivovarskými pochutinami jsou výherní! Na rubu každé etikety naleznete svou výhru. Můžete získat slevu 70% na romantické ubytování v pivováře, dámské vobrendované kalhotky zdarma, každé páté pivo grátis, každou druhou rundu medovin zadarmo, 100% slevu na pinčes anebo další velmi vychytané ceny. Přijďte to zkusit!
 
Tak nám přivezli Ferdinanda
Ano, přivezli nám Ferdinanda a samozřejmě benešovskýho. Od půlky srpna bude v nabídce piv s sebou i lahodný mok vzešlý ze světoznámého humnového sladu sladobarona Mareše. Ovšem že ve vícero druzích. Přijďte si jednoho střelit, nebo dva...
 
Vykulení podesáté. Aktualizovaný plakát ZDE. Aktualizovaná tiskový zpráva ZDE.
 
Náš specialista na nealkoholické nápoje, akrobatický barman a somelijér Eda pro Vás v tomto letním žáru přichystal ledové čaje a to jednak černé s citronem, afrodisiakální brusinkové a zelené s medem. Mrkněte jak vypadají ZDE a přijďte se ochladit do pivováru!
 
6/9 vystoupí v pivováru proslulý BRUTUS!
 
Ve víkendové příloze hospodářských novin z 2/8/2013 vyšel článek o industriální kráse. Něco málo i o nás. Čtěte ZDE, ZDE a ZDE.
 
Když je průduškový čaj na průdušky, ledvinový čaj na ledviny, na co je potom pytlíkový čaj?
 
více jedině na www.pivovarkostelec.cz
 
 
 

Jídelní lístek

Denní nabídka Stálá nabídka Vinný lístek

Nepřehlédněte

Černokostelecká 10 Černokostelecká 12 Vysmolení Vykulení silvestr pochodobeh kolobeh

U Vodoucha

Hostinec U Vodoucha

U Slovanské lípy

U Slovanské lípy
EnglishGermanRussian
 
FrenchSpanishSwedish

Překlad/Translate