Gulášobraní

Bartoloměj svatý, odpoledne krátí a dozajista čas neztratí, kdo svůj břuch o náš guláš obohatí. Budeme podávati guláše segedínský speciálně z plecka s HK, pivovarský s čertovským rohem, sypaný křenem a s chlupatými knedlouši, kančí s jeřabinami a rozinkovými knedlíky či sladovnický s knedlounama špekounama. A komu nevoní guláše může si udělat místo na svíčkovou, španěláka, jehněčí na česneku a rozmarýnu, flákoty vepře, žebra, kolena, smažáky, smažené kotlety, tatarák, saláty či jehněčí kotletky na jalovci se zauzenou brkaší.  Pod obručí bude číhat mimo klasiku Podkováňské a benešovské.
 
Vykulení a muzika
Na letošním VYKULENÍ vystoupí kapely: Wilder - akustic rock, zahraniční i domácí tvorba 70, až 90. let v akustickém provedení; Hékelén Tékelén - muzika 60 až 70. let, http://www.hekelentekelen.cz/Sweet Pain - jedna z top kapel jižanského bluesrocku v česku, vlastní i převzatá tvorba, http://www.sweetpain.cz/; VVMP - parta hrající rock and roll a podobný věci; Houpací kůň - známá rocková kapela hrající v tomto regionu, na Vykulení již hráli, www.houpacikun.eu;  Money and Fame - http://bandzone.cz/moneyandfame; High Debility - tzv. grůpa vajovcov, punk-rocková, rock-punková nebo snad hard-core-punk-rocková kapela???, http://www.high-debility.unas.cz/
Aktualizovaný plakát ZDE.
Aktualizovaná tiskový zpráva ZDE.
 
6. září vystoupí v pivováru legendární skupina BRUTUS. A skupina BRUTUS, když je v pivováru, tak se taky opijéééé. Jupiajéééé.
 
Naco myslí muži?
Jestli nemáte strach zjistit jak to vlastně je klikněte ZDE!
 
Pivovarská vitrína nově!
 
Ano, všechny produkty naší vitriny se studenými pivovarskými pochutinami jsou výherní! Na rubu každé etikety naleznete svou výhru. Můžete získat slevu 70% na romantické ubytování v pivováře, dámské vobrendované kalhotky zdarma, každé páté pivo grátis, každou druhou rundu medovin zadarmo, 100% slevu na pinčes anebo další velmi vychytané ceny. Přijďte to zkusit!
 
Žena je s manželem u psychoterapeuta po dvacetiletém manželství. Stěžuje si na osamělost, nepochopení, nedostatek lásky, sexu, atd, atd, atd... prostě
mele, mele a mele . . . .Terapeut po přiměřené době vstane, obejde stůl, požádá ženu, aby se postavila, přistoupí k ní, obejme ji a vášnivě ji políbí.
Žena si pak pomalu jako v transu sedne a mlčky sedí. Manžel na to čučí jak tydýt... Terapeut říká manželovi: "Tohle vaše žena potřebuje aspoň třikrát do týdne. Můžete to pro ní udělat ?" Manžel se zamyslí a povídá: "Můžu jí sem vozit pondělky a středy, ale v pátek ne, to chodím na ryby."
 
více jedině na www.pivovarkostelec.cz
 
 

Jídelní lístek

Denní nabídka Stálá nabídka Vinný lístek

Nepřehlédněte

Černokostelecká 10 Černokostelecká 12 Vysmolení Vykulení silvestr pochodobeh kolobeh

U Vodoucha

Hostinec U Vodoucha

U Slovanské lípy

U Slovanské lípy
EnglishGermanRussian
 
FrenchSpanishSwedish

Překlad/Translate