BRUTUS v pivováru už v pátek

Už je to tady! Již tento pátek 6/9 vystoupí na nádvoří černokosteleckého pivováru od 20.00 legendární skupina BRUTUS. Přijďte si poslechnout nesmrtelné Sašovo hity, dát si pár kusů a tanyny.
 
A víkend? No přece na Brutus tančí jen kdo papá maso dančí a kančí...
Na začátek školního roku budeme pro Vaše břuchy chystat zeleninovou polévku z divokých králíků s játrovými knedlíčky, dančí na smetaně s HK, jelení guláš s houbovýma placaticema, kančí pečeni na šípkách s červeným zelím a pajfalskými knedlouši, bažantí stehýnka na jalovci se šťouchačkama, mufloní kostky na rozmarýnu s BK a špenátem a samozřejmě žebra, kolena, flákoty, kachní prsa, kotlety, tataráky, smažáky, saláty či jahodovou střechu s kokokosem. Pod obručí se mimo klasiku objeví dobroty z minipivovaru v Ostravici či z Podkováně.
 
A příští týden je tu kulaté desáté VYKULENÍ
Aktualizovaný barevný plakát ZDE, černobílý ZDE, tisková zpráva ZDE a harmonogram ZDE. Grafickou podobu Vykulence III. zpracoval jako tradičně potulný malíř JP, náhled ZDE, sběretelé těšte se na sklenice, tácky a etikety. Harmonogram:
9.00 – 14.00  Reprodukovaná žížnivá muzika
14.00 – 14.30   Aerobik AK DODO
15.00 – 15.45   VVMP, parta hrající rock and roll a podobný věci
16.00 – 16.45   Hékelén Tékelén, muzika 60 až 70. let, http://www.hekelentekelen.cz/
17.00  – 17.45  Sweet Pain, jedna z top kapel jižanského bluesrocku v česku, vlastní i převzatá tvorba, http://www.sweetpain.cz/
18.00 – 18.45   Houpací kůň, známá rocková kapela hrající v tomto regionu, www.houpacikun.eu
19.00 – 19.45  Wilder, akustic rock, zahraniční i domácí tvorba 70, až 90. let v akustickém provedení
20.00 – 20.45  High Debility
21.00 – 21.30  Daniel Hůlka
22.00 – 23.00  Money and Fame
 
Všechny produkty naší vitriny se studenými pivovarskými pochutinami jsou výherní! Na rubu každé etikety naleznete svou výhru. Můžete získat slevu 70% na romantické ubytování v pivováře, dámské vobrendované kalhotky zdarma, každé páté pivo grátis, každou druhou rundu medovin zadarmo, 100% slevu na pinčes anebo další velmi vychytané ceny. Přijďte to zkusit!
 
Muž objevil ZBRANĚ a vynalezl LOV. Žena objevila LOV a vynalezla KOŽICHY. Muž objevil BARVY a vynalezl MALOVÁNÍ. Žena objevila MALOVANÍ a vynalezla MAKE-UP. Muž objevil SLOVO a vynalezl KONVERZACI. Žena objevila KONVERZACI a vynalezla DRBY. Muž objevil HRY a vynalezl KARTY. Žena objevila KARTY a vynalezla ČARODĚJNICTVÍ. Muž objevil ZEMEDELSTVÍ a vynalezl JÍDLO. Žena objevila JÍDLO a vynalezla DIETU. Muž objevil PŘÁTELSTVÍ a vynalezl LÁSKU. Žena objevila LÁSKU a vynalezla MANŽELSTVÍ. Muž objevil ŽENU a vynalezl SEX. Žena objevila SEX a vynalezla MIGRÉNU. Muž objevil OBCHODOVANÍ a vynalezl PENÍZE. Žena objevila PENÍZE a tehdy se to všechno posralo...
...
více jedině na www.pivovarkostelec.cz
 
a skupina Brutus, když je v prérii, tak se taky vopijéééé
a jupiajééé
 

Jídelní lístek

Denní nabídka Stálá nabídka Vinný lístek

Nepřehlédněte

Černokostelecká 10 Černokostelecká 12 Vysmolení Vykulení silvestr pochodobeh kolobeh

U Vodoucha

Hostinec U Vodoucha

U Slovanské lípy

U Slovanské lípy
EnglishGermanRussian
 
FrenchSpanishSwedish

Překlad/Translate