Svatováclavské hody vás hodí do pohody

Patron ČESKÉHO PIVA vás zve do pivováru na sváteční hody do pohody. Což takhle okusit Václavovo kopí - variace krůtích a kuřecích stehen a krkovičky ve smetanové majdě se zeleninou a br-hranolema, Václavův meč - sýrový špíz s vařeným bramborem a domácí tatarkou, Václavův měšec - vepřová krkovice zasnoubená se slaninou, vejcem a papričkama se smetanovým bramborem, Václavův talíř - kuřátko, zauzená krkovička, opečené jablíčko, pečené žebírko na pivě a pažitkový mačkaný brambor. Dále samozřejmě pivovarská klasika jako kachna na jablkách, svíčková, guláš, smažená kotleta, flákota vepřového, kachní prso, panenka, žebra a další dobroty. Přijďte k nám oslavit svatého Václava...
 
Již tuto sobotu se uskuteční velký pivovarský závod. Poslední propozice jsou ZDE. Seznam účastníků níže. V případě dotazů prosím pište nebo volejte 736623290. V propozicích najdete i velikost sudu, snídani nachystáme, tak raději dorazte s předstihem ať se vše stihne a brzy vyrazíme. Seznam závodních dvojic ZDE.
 
Dnes 24/9/2013 proběhne v zájezdním hostinci pivováru od 18.15 neformální diskuse s Helenou Langšádlovou - TOP 09. Všichni jste srdečně zváni.
 
Právě jsme do našeho virtuálního krámku přidali novou etiketu Vykulence III. - ZDE a tácky Vykulence III. variantu žlutou ZDE a hnědou ZDE. Nějaké fotky z letošního VYKULENÍ naleznete ZDE. Budeme postupně doplňovat. Ohlasy VYKULENÍ od pivníků ZDE a ZDE. Video veteránů ZDE.
 
ŽENA:
Leží vedle mě, vůbec mne neobejme. ... Dívá se do stropu....
Kdo ví, nad čím přemýšlí. Jsme spolu už dva roky.
Příliš dlouho na to, aby byl nejvyšší čas vyměnit mě. Za mladší.
Přece jen, za ty dva roky jsem dost přibrala.
Zamračil se, to není dobré. Myšlenkami je někde úplně jinde.
Ztrácím ho, už se mnou určitě nechce mít nic společného...
MUŽ:
Moucha na stropě. Jak to kurva dělá, že nespadne?
 
více jedině na www.pivovarkostelec.cz
 
 
 
 

Jídelní lístek

Denní nabídka Stálá nabídka Vinný lístek

Nepřehlédněte

Černokostelecká 10 Černokostelecká 12 Vysmolení Vykulení silvestr pochodobeh kolobeh

U Vodoucha

Hostinec U Vodoucha

U Slovanské lípy

U Slovanské lípy
EnglishGermanRussian
 
FrenchSpanishSwedish

Překlad/Translate