Listopadové výročí oslavíme sametovými PANENKAMI

Panenky budeme servírovati ve slaninovém kabátku se sýrovou omáčkou a hranolema, rolované se špenátem a houbama, obložené drůbežíma jatýrkama, podávané se zeleninovým štrúdlem, s dvoubarevnou svíčkovou omáčkou zjemněnou koňakem, k tomu knedlíkové špičky a další dobroty. A že svátek je Mahuleny, která nemá ráda vejčepy zahulený, tak vězte, že je též mezinárodní nekuřácký den! Na čepu bude kupříkladu kounický mouřenín!
 
Zdvihač pytlů? Za pouhých 30 korun? Dodává výhradně B. Rozvoda z pražských Vršovic 599. Pánové nebojte, dámy neplesejte, jedná se o inzerát z dobového pivovarského časopisu Kvas. Jak je ta elementární fyzika krásná, šetří drahý čas a síly zaměstnanců. Více ZDE.
 
Jestli nevíte jak to doopravdy funguje v každé chlapské bedně, tak zde jest vysvětlení pro našeho kamaráda Luďka:
Víš Luďku, je to nějak takhle. Stádo bizonů se může pohybovat pouze tak rychle, jak běží nejpomalejší bizon. Když je napadeno predátorem, jsou to ti nejslabší a nejpomalejší jedinci, kteří jsou zabiti první. Tato přírodní selekce je dobrá pro celé stádo, protože rychlost celé skupiny vzrůstá tím, jak jsou slabí jedinci zabíjeni. Zhruba ve stejném principu, lidský mozek může fungovat pouze tak rychle, jak jeho nejpomalejší mozková buňka. Jak víme, požívání alkoholu zabíjí mozkové buňky, ale přirozeně, zabíjí ty nejslabší a nejpomalejší buňky jako první, tím pádem pravidelná konzumace piva eliminuje slabé a pomalé buňky, čímž dělá z našeho mozku rychlejší a efektivnější orgán. A proto se Luďku vždy po pár pivech cítíš chytřejší...
 
"Bolí mě ucho," stěžuje si dívka na lavičcce v parku mladíkovi. Ten ji na ucho políbí a ptá se: "Ještě bolí?" "Ani trošku!" Po chvíli ji bolí za krkem. Mladík ji tam políbí a ptá se: "Ještě bolí?" "Už ne!" Vedle na lavičce sedí starší pán, nakloní se k mladíkovi a má dotaz: "Promiňte, a hemeroidy také lečíte?"
 
více jenom na www.pivovarkostelec.cz
 

Jídelní lístek

Denní nabídka Stálá nabídka Vinný lístek

Nepřehlédněte

Černokostelecká 10 Černokostelecká 12 Vysmolení Vykulení silvestr pochodobeh kolobeh

U Vodoucha

Hostinec U Vodoucha

U Slovanské lípy

U Slovanské lípy
EnglishGermanRussian
 
FrenchSpanishSwedish

Překlad/Translate