Pivovarské šnyclárium

Svátek sv. Klementa oslavíme šnyclama. Tolik druhů řízků svět neviděl! Ku koštu budou řízky masové i bezmasé, obalené v různých obalech, trojobalech i těstíčkách, z mnohých mas a ba i přes celý talíř! Kupříkladu vepřový v trojobalu, králičí naruby, hovězí na česneku, kuřecí v sýrovém těstíčku, krůtí obří v cereálních lupínkách a samo sebou i pivovarská klasika pro ty, kteří se s námi nechtějí řízat smíchy. Pod obručí se na Vás těší Parník z Přerova.
 
Reportáž pivního partyzána z pivovarské konference konané v Žatci naleznete ZDE.
 
V našem novém kvízu hledáme jméno znuděného kosmatého junáka na přiložené fotografii - detail ZDE. Že jste ho už někde viděli? Podoba čistě náhodná? Nebo je to snad děvče? Zavzpomínejte a pište na kvetak@pivovarkostelec.cz, první správná odpověď bude oceněna obrendovanými pivovarskými kalhotkami. Kostelečtí jsou samozřejmě ze soutěže vyloučeni!
 
Jestli nevíte jak to doopravdy funguje v každé chlapské bedně, tak zde jest vysvětlení pro našeho kamaráda Luďka:
Víš Luďku, je to nějak takhle. Stádo bizonů se může pohybovat pouze tak rychle, jak běží nejpomalejší bizon. Když je napadeno predátorem, jsou to ti nejslabší a nejpomalejší jedinci, kteří jsou zabiti první. Tato přírodní selekce je dobrá pro celé stádo, protože rychlost celé skupiny vzrůstá tím, jak jsou slabí jedinci zabíjeni. Zhruba ve stejném principu, lidský mozek může fungovat pouze tak rychle, jak jeho nejpomalejší mozková buňka. Jak víme, požívání alkoholu zabíjí mozkové buňky, ale přirozeně, zabíjí ty nejslabší a nejpomalejší buňky jako první, tím pádem pravidelná konzumace piva eliminuje slabé a pomalé buňky, čímž dělá z našeho mozku rychlejší a efektivnější orgán. A proto se Luďku vždy po pár pivech cítíš chytřejší...
 
Tři blondýnky zůstanou samy na ostrově. Neví, co si počít, a tak tam tak sedí a sedí. V tom se jim zjeví víla a říká, že každé splní jedno přání. Tak první blondýnka říká, že by chtěla být chytřejší, aby se odtamtud nějak dostala. Rázem jí ztmavnou vlasy, je z ní brunetka a ta neváhá, vrhne se do vody a z ostrova odplave. Druhá blondýnka si přeje být chytřejší, než ta první. Stane se z ní černovláska, ta najde pár ostrých škeblí a s jejich pomocí nařeže rákos a vyrobí si člun, na kterém odpluje. Třetí chce být ještě chytřejší, než druhá. Najednou se z ní stane muž a odejde po mostě.
 
více jedině na www.pivovarkostelec.cz
 

Jídelní lístek

Denní nabídka Stálá nabídka Vinný lístek

Nepřehlédněte

Černokostelecká 10 Černokostelecká 12 Vysmolení Vykulení silvestr pochodobeh kolobeh

U Vodoucha

Hostinec U Vodoucha

U Slovanské lípy

U Slovanské lípy
EnglishGermanRussian
 
FrenchSpanishSwedish

Překlad/Translate