Mezi krky

Pro Vás, kdo máte plný krk běžné krmě, jsme pro nadcházející dny volna 7. - 8. prosince nachystali krky na různé způsoby. Husí krk na medu, krůtí krk na bylinkách, hovězí krk na česneku se špenátem, pečenou špikovanou krkovici se zelím a knedlem či krk-onošské kyselo. Na čepu pivo z Poličky, po němž se tak dobře krká….takže žádny frky a do pivovaru rychle nacpat laloky.
 
Ještě jednou připomínka žatecké konference. Reportáž Rosťy Kloubka na Pivním infu ZDE - díky Rosťo. Reportáž pivního partyzána ZDE nebo na stránkách organizátorů ZDE.
 
Právě jsme pro Vás nalahvovali unikátní edici našeho "baltic aged baltic porteru". Pompézní balení odpovídá obsahu. Lahve o objemu 0,75litru jsou uzavřeny korkovým špuntem, hrdlo je zapečetěno včelím voskem nasbíraným na východním svahu Svatbínské rokle a oraženo pivovarským znakem s královskou korunkou. Lahve jsou okrášleny etiketou potulného malíře JP a k pivu jsou dodávány detailní informace o produktu. K dostání je v zájezdním hostinci a dále ve velkoskladu piva v Liblicích, v Kulovém blesku a v Ostravě u Qáska. Etiketa ZDE, informace o pivu ZDE, foto lahve ZDE. Cena 195,- Kč.
 
Máte štresy z Ježucha? Chybí Vám úsměv od ucha do ucha? Tak si přijďte si dát do pivováru něco do břucha. Dárky můžete vyřešit v našem virtuálním krámku, kde jsme pro Vás připravili nepřebernou kolekci značkového pivovarského hávu, literatury, doplňků či sběratelských předmětů. Vybrané předměty Vám obratem zašleme či nachystáme na vejčep. Tak koukněte ZDE.
 
Víte jak bezpečně zabránit tvorbě vrásek? Cpát se, dokud se kůže nenatáhne.
 
více jedině na www.pivovarkostelec.cz
 
 
 
 

Jídelní lístek

Denní nabídka Stálá nabídka Vinný lístek

Nepřehlédněte

Černokostelecká 10 Černokostelecká 12 Vysmolení Vykulení silvestr pochodobeh kolobeh

U Vodoucha

Hostinec U Vodoucha

U Slovanské lípy

U Slovanské lípy
EnglishGermanRussian
 
FrenchSpanishSwedish

Překlad/Translate