Sváteční placatění v pivováru

Poslední letošní víkend je nutné se uplacatit v pivováru.  Uplácáme Vám k tomu placky masové či zeleninové, sladké či slané, velké, malé, tlusté možná i tenké nebo také škvarkové, houbové, bramborové, uzené, zelné, květákové a mnohé další. Na čepu vánoční něžnej barbar z Nymburka. Na pár placek přijde i Macek od Malacek.
 
Vážení příznivci pivováru! Už tu jsou po roce další zablácené Vánoce, plno práce a všude žrádlo - přibude nám nové sádlo. Nezapomínejme, že máme krásné staré české zvyky a nechceme ty z Ameriky! Těšíme se na Vás u nás, pivovarští.... Pivovarské PF ZDE.
 
24. 12. anóbrž Štědrý den jest jediným zavíracím dnem v pivováru za rok. Tak si koukejte udělat žížeň na nadcházející sváteční dny a přijďte to k nám spláchnout. Po pivu se tráví nejlépe!
 
Konec roku se překvapivě kvapně přiblížil a tudíž se blíží i tradiční pivovarská trachtace oslavy Silvestra a příchodu Nového roku! Jako tradičně budou piva z malých pivovarů, gurmánské delikatesy od nevidím do neslyším, dobrodružná hra putování pivovarem, ohňostroj nebývalé krásy a muzika. Pozvánka ZDE. Bližší info na 774533672 nebo spravce@pivovarkostelec.cz
 
 
V rámci amatérského archeologického výzkumu v areálu pivováru byla nalezena německá stíhačka z 2. světové války. Jedná se o unikátní objev sociologické evoluce v prostředí emancipační revoluce. Důkaz ZDE.
 
Pane šéf, můžete mi dát zítra volno? Manželka chce, abych jí pomohl s vánočním úklidem.
Z takového důvodu vám přece nebudu dávat volno.
Děkuji, věděl jsem, že je na vás spolehnutí.
 
 
více jedině na www.pivovarkostelec.cz
 

 

Jídelní lístek

Denní nabídka Stálá nabídka Vinný lístek

Nepřehlédněte

Černokostelecká 10 Černokostelecká 12 Vysmolení Vykulení silvestr pochodobeh kolobeh

U Vodoucha

Hostinec U Vodoucha

U Slovanské lípy

U Slovanské lípy
EnglishGermanRussian
 
FrenchSpanishSwedish

Překlad/Translate