Zabíjačkové hody v pivováru

Svátek svaté Mahuleny přečkáme u ovaru v hospůdce zahulený! Chystá se ovarová polévka, prdelačka, tlačenka, škvarkové sádlo, masový sulc, játra na roštu, ovarové koleno, prejt, jitrnice, jelita, zabíjačkový guláš, jazyky, srdíčka, smažený kotlet, pečená žebra, segedínský guláš, výpečky na kmíně a mnohé další i pro nemasojedlíky. Na čepu mimo klasiku 14% Firedog čili Qásek z Ostravy a čili višňovka.
 
Že nevíte jak na Slovensku taktně a slušně požádat ženu aby zklapla? Koukněte na návod ZDE.
 
Černokostelecký historický sloupek IX.
Tentokráte Vám přinášíme barvitý životopis velké pivovarské osobnosti pana Jiřího Vodochodského:
Všichni mi říkají „sládku“, ale normálně se jmenuju Jiří. Tedy Jiří Vodochodský, narozen 1934. Miluju lidi, miluju společnost, jsem možná trochu hlučnéj, ale copak byste se na lahvárně potichu domluvili? Každýmu hnedka řeknu, co si o něm myslím a nedokážu si představit život bez piva, které naše
Číst dál
 
Rytíř bojuje s dvouhlavým drakem. Usekne mu obě hlavy, ale drakovi narostou 4 nové. Useká je a drakovi naroste 8 hlav. Useká je a drakovi naroste 16 hlav. Useká je a drakovi naroste 32 hlav. Useká je a drakovi naroste 64 hlav. Useká je a drakovi naroste 128 hlav. Useká je a pak už žádné hlavy drakovi nenarostou a je konečně po něm. Byl to osmibitový drak.
 
více jedině na www.pivovarkostelec.cz

Jídelní lístek

Denní nabídka Stálá nabídka Vinný lístek

Nepřehlédněte

Černokostelecká 10 Černokostelecká 12 Vysmolení Vykulení silvestr pochodobeh kolobeh

U Vodoucha

Hostinec U Vodoucha

U Slovanské lípy

U Slovanské lípy
EnglishGermanRussian
 
FrenchSpanishSwedish

Překlad/Translate