MEZI SÝRY

Klasik pravil: Jídlo bez sýra je jako krasavice bez oka...
Ne opravdu nepřipravujeme bezmasý víkend! Jen pro přípravu našich specialit jsme sýrů různého typu využili. A tak se můžete těšit na sýrové špízy či omáčky. Nebude chybět hermelín se šunkou, osmahlý čedar, brynza s haluškama, niva, sýr z Balkánu či smraďoši z okolí Olomouce jako třeba syreček s banánem v pivním těstíčku. Dezertem budiž třeba sýrový dort a předkrmem kupříkladu syrové maso anóbrž tatarák. Dále už se nechte překvapit a nebojte, pivovarská klasika jako žebra či kolena jistě budou. Pod obručí je se na Vás těší Zachariáš až z Telče. Protože jak praví přísloví: Kdo čerstvý sýr jí, pes ho nekousne, zloděj ho neokrade, aniž zestárne.
 
Na vlastní voči sledujme olympiádu v Soči!
Ano, v pivováru mají zájemci o sledování olympiády možnost v samostasné místosti - tzv. včelíně vpravo za výčepem. Tak přijďte fandit, trochu si pocuchat hlasivky a hnout si žlučí. Hokej už ve středu!
 
Letošní VYSMOLENÍ proběhne 24.5. 2014 a VYKULENÍ 13.9. 2014
Nezapoměňte si poznamenat do blbeníčů!
 
Šifra mistra Leonarda odkryta v pivováru!
Černokostelecký pivovár v tomto týdnu navštívil spisovatel Dan Brown, autor bestselleru Šifra mistra Leonarda. Velmi se zajímá o kryptografii a tak nám nezištně a tajně poskytl jednu neobjasněnou záhadu z jeho nové knihy: Když totiž spojíte čtyři krajní body České Republiky a pak pražský orloj s orlojem olomouckým, vznikne magický symbol. Je to všechno jenom náhoda? Není náš Kostelec středem Evropy? Otázky, samé otázky... Odkryté tajemství ZDE.
 
Vymotají se dva transformeři z hospody a jeden povídá: Pojď, složíme se na taxík!
 
 
Námořník v restauraci: "A tohle je co?" Číšník: "Prosím polévka." Námořník: "Tisíc rohatých! Dvacet let se plavím v polévce a ani o tom nevím."
 
více jedině na www.pivovarkostelec.cz
 

Jídelní lístek

Denní nabídka Stálá nabídka Vinný lístek

Nepřehlédněte

Černokostelecká 10 Černokostelecká 12 Vysmolení Vykulení silvestr pochodobeh kolobeh

U Vodoucha

Hostinec U Vodoucha

U Slovanské lípy

U Slovanské lípy
EnglishGermanRussian
 
FrenchSpanishSwedish

Překlad/Translate