MEXIKO v pivováru

Mexiko, Mexiko sombrero grande tequila! Ano, podíváme se do teplých krajin! Vypálíme červa s tequillou a k tomu si dáme tacos, nachos, burritos, ceviche, burrito nebo taky mexickou fazolačku, hovězí stejk se salsou a avokádem či mexické fazole na různé způsoby. Potom samozřejmě pivovarská klasika jako mexický ptáček jarabáček, smažený vepřový sombrero s kaktusovým salátem, pečená husa z Yucatánu s variací knedlů a zelí, flák aztécký krkovice s višňovkou, smaženýho sejra půlka z Acapůlca, medailonky z karibský panenky s omáčkou z azurového sýra, latinský vejpečky s brknedlema nebo ryze česká svíčková s karlovarskýma knedlema či zvěřinový guláš s chlebovým knedlíkem. Načepu mimo klasiku nymburský Bogan a jihlavský Zachariáš.
 
 
Minipivovar Šnajdr v provozu!!!
V prostoru staré spilky historického pivovaru v Kostelci nad Černými lesy došlo k oficiálnímu zprovoznění pokusného minipivovaru Šnajdr. První várka proběhla na Silvestra 2013, pan sládek uvařil tmavou třináctku jako tečku za právě končícím rokem. Hned po slavnostním ohňostroji byla svařena následná várka světlé čtrnáctky jako předzvěst plodného roku právě přicházejícího. Pivo z pokusného pivovaru bude prvně naraženo v sobotu 15.3. 2014 samozřejmě v zájezdním hostinci Černokosteleckého pivováru. Tento den také pivovar oslaví již 13 let, kdy ho oficiálně zakoupila společnost Dej Bůh štěstí spol. s r.o. a začala ho rekonstruovat. Minipivovar Šnajdr nese jméno sládka, pivovarského odborníka a našeho kamaráda Ing. Jaroslava Šnajdra, Ph.D. (v pivovarském světě známého jako Jarin), který v našem pivováru působí již od samého začátku a minipivovar má na svých bedrech. Minipivovar bude sloužit technologickým pokusům, speciálním várkám a zážitkové gastronomii. Samotné Černokostelecké pivo však bude vařeno až na historické varně. Piva z minipivovaru Šnajdr budou na čepu nepravidelně v Černokosteleckém pivováru a v hostincích U Vodoucha, U Slovanské lípy a Na Třemošné.
 
 
 
Reportáž Pivního partyzána z první oficiální várky na minipivovaru Šnajdr ZDE.
 
 
V pivováru mají zájemci o sledování olympiády možnost v samostasné místosti - tzv. včelíně vpravo za výčepem. Tak přijďte fandit, trochu si pocuchat hlasivky a hnout si žlučí. Každý, kdo přesně tipne výsledek hokeje vyhrává 12 piv, tipujte na vejčepu.
 
 

Vychází inseminátor z kravína. Najednou se na kravíně rozletí vrata a vyběhne kráva:
˝A pusinku?˝
 
více jedině na www.pivovarkostelec.cz
 

Jídelní lístek

Denní nabídka Stálá nabídka Vinný lístek

Nepřehlédněte

Černokostelecká 10 Černokostelecká 12 Vysmolení Vykulení silvestr pochodobeh kolobeh

U Vodoucha

Hostinec U Vodoucha

U Slovanské lípy

U Slovanské lípy
EnglishGermanRussian
 
FrenchSpanishSwedish

Překlad/Translate