Procházka ovocným sadem

Aneb co nám to tu vyrostlo za dobrotu?
S jarní únavou zatočíme nejlépe vitamínovou bombou. „Béčka“ Vám nabídneme v pivu a „Céčko“ v připravovaných jídlech. Vitamín „S“ necháme na Vás.  A tak tento víkend opět zcela nové dobroty na téma české ovoce. Můžete se těšit na prdelačku, kachnu na jablkách, kančí ragú na brusinkách, syrečky v těstíčku s meruňkami, špikovanou krkovici se švestkama, krůtí prso s hruškou a nivou, vepřové koleno s bezpartajní třešničkou, kachní prsa v povidlech s bršiškama a pivovarská klasika. Pod obručí borůvkové pivo z Černé Hory.
 
Březen - do pivovaru na pivo vlezem
Na březen jsme pro naše pivomilce připravili akci akcí! Od pondělka do pátku bude v pivovaru desítka za pouhých 22,- Kč. Takže pijte - pivovar potřebuje prázdný sudy! Přivítejme jaro v pivováru s desinou.
PONDĚLÍ - PÁTEK: Desítka za 22,- Kč!
 
Česká a moravská pivovarnická akademie potřetí !!! za sebou ocenila jako nejlepší restauraci náš Zájezdní hostinec Černokosteleckého pivovaru. Děkujeme akademikům. Diplom ZDE.
 
JV produkce, Emma Band, Černokostelecký zájezdní pivovár a město Kostelec nad Černými lesy pořádají benefiční akci BIGBEAT PRO MAXIMA. Bližší informace ZDE.
 
Věru pravda, letošní zima nám moc zimních radovánek nepřinesla. Nezoufejte a koukněte co pro Vás nafotili naši investigativci v pivováru! Nejromantičtější pohled na Alpy a rovnou z vejčepu! Nevěříte? Koukněte ZDE.
 
15/3 bude pivovar slavit XIII. výročí s pivem z minipivovaru Šnajdr!!! Více v novinkách příští týden.
 
Ani pohyb na čerstvém vzduchu nenahradí pohyb na zdravém těle!
 
 
Řezník měl velice hloupého syna. Nechtěli ho vzít na žádnou školu, tak se rozhodl, že ho vyučí za řezníka. A říká mu : "Tohle je nejmodernější stroj, strčíš do něj celého vola a vyjede párek. Vidíš?" "Ty, táto", ozval se po chvíli syn : "A naopak by to nešlo?" "Jak naopak?" "No, že by si tam strčil párek a vylezl by vůl." Řezník se podrbal na bradě a povídá: "Chlapče taková mašina byla na světě jen jedna. Tvoje máma."
 
více jedině na www.pivovarkostelec.cz
 

Jídelní lístek

Denní nabídka Stálá nabídka Vinný lístek

Nepřehlédněte

Černokostelecká 10 Černokostelecká 12 Vysmolení Vykulení silvestr pochodobeh kolobeh

U Vodoucha

Hostinec U Vodoucha

U Slovanské lípy

U Slovanské lípy
EnglishGermanRussian
 
FrenchSpanishSwedish

Překlad/Translate