Normalizační retro-víkend

Naše restaurace soutěží o titul Vzorná provozovna RaJ Kolín a proto Vám nadcházející víkend nabídneme svíčkovou s H.K., guláš s H.K., vepřové výpečky se špenátem a B.K., smažený vepřový kotlet, pečené koleno na č. pivě, kachnu pečenou na kmíně, španělského ptáčka, tatarský biftek, biftek se sázeným vejcem, katův šleh, kuřecí prso se šunkou, sýrem a broskví a mnoho dalších dobrot jako tenkrát. Můžete se těšit na bílé košile, jídelák z psacího stroje a pokrmy budou připraveny na tuku Dukát a Ceres-soft! Pozvánka ZDE.

Sobota od 13.00 – 18.00 den otevřených dveří
Na čepu poprvé piva z minipivovaru Šnajdr
Živá muzika
 
 
Ano vážení kamarádi, pivomilci zkrátka všichni! Bude tomu již třináct dlouhých lét, co jsme se s nadšením pustili do obnovy zchátralého černokosteleckého pivováru. Za poslední rok se toho událo opravdu mnoho. Jednak jsme 1.1. 2014 oficiálně rozpohybovali náš malý pokusný minipivovar Šnajdr v místech původní spilky a především jsme velmi výrazně přiblížili první várku... Pozvánka ZDE
na velkém historickém pivováru. Jediném v České republice a největším v Evropě na přímý otop s ojedinělými historickými technologiemi jako chladícími štoky či sprchovým aparátem.  Právě v sobotu 15/3/2014 od 13.00 pro Vaše zvědavé kukadla otevřeme brány rekonstruované části pivováru, budeme k dispozici pro Vaše kritické otázky, prvně narazíme tmavou třináctku a světlou čtrnáctku pro Vaše mlsné jazyky a jídelní lístek bude opravdu osobitý ve stylu normalizace. Přijďte pobejt, poklábosit a zabékat. Prohlídky budou zdarma, zavíračka dle vzniklé situace, dobré rozpoložení sebou!
Děkujeme za přízeň, jsme s úctou a pivovarským Dej Bůh štěstí, Milan, Tomáš a všichni naši blízcí…
P.S. Na dotěrnou otázku, kdy už budeme konečně vařit na velký varně neodpovídáme, udělejte si úsudek sami po shlédnutí a jsme na otázku dost alergičtí, tak bacha!
 
V jarním čísle čaopisu Marianne Venkov&styl vyšel článeček o černokosteleckém Vysmolení. Koukněte ZDE.
 
Vědci tvrdí, že lidský organismus roste jen maximálně do 25 let. Ale břicho a prdel o tom asi neví.....
 
 
Ani pohyb na čerstvém vzduchu nenahradí pohyb na zdravém těle!
 
více jedině na www.pivovarkostelec.cz
 

Jídelní lístek

Denní nabídka Stálá nabídka Vinný lístek

Nepřehlédněte

Černokostelecká 10 Černokostelecká 12 Vysmolení Vykulení silvestr pochodobeh kolobeh

U Vodoucha

Hostinec U Vodoucha

U Slovanské lípy

U Slovanské lípy
EnglishGermanRussian
 
FrenchSpanishSwedish

Překlad/Translate