ORIENT v pivováru, tak to tu ještě nebylo!

ORIENTUJETE SE V ORIENTÁLNÍ KUCHYNI? MY ANO!
Čína – Na plátky pokrájená kachní prsa s čili-medovou omáčkou loženou v zeleninovo-jasmínové rýži. Hong Kong – Rýžové nudle s jídášovým uchem, zeleninou a bambusovými výhonky. Žaponsko – Obří krevety na bílém víně a česneku čili s papričkama a opečenou bylinkovou bagetkou. Thajsko – Šikmej stejk ze zlatoploutvýho tuňáka a kus kuskusu prohozený rukolovou pampeliškou. Švejkov – Guláše, svíčkové, kolena, žebra, řízky, tlačenky, sádlo, paštiky, tataráci, uzené, klobásy a řádný český ležák, piva výčepní i specielní. Venkovní zahrádka otevřena a to jak před pivovárem, tak ve dvoře pivováru.
 
O víkendu na čepu 14% světlá ze Šnajdra
V sobotu 5/4/2014 narazíme další pivo z našeho minipivovaru Šnajdr. Tentokráte se bude jednat o várku číslo 4 vařenou 25/1/2014 a světlý speciál. Použité slady: plzeňský (Rajhrad), mnichovský (Kounice), Carared (Weyermann), chmel žatecký poloraný červeňák a Sládek, pivovarské kvasnice. Nefiltrováno, nepasterováno, chmeleno za střízliva, hořkost 30 EBU, barva 23 EBC. Vařeno s láskou.
 
Sedí pán na malém pivu,
ve tváři má zděšení.
Není tomu ani divu,
padá na něj lešení.
 
Manželský pár se vydá do města na velké nákupy. Manželka se trochu zakoukala v butiku s hadříky a najednou zjistí, že manžel nestojí vedle ní a že ho ani nikde nevidí. Tak vytáhne mobil, volá, mobil zvoní a zvoní, konečně manžel: „Haló?“ „No prosím tě, kde si, už jsem se bála, že se ti něco stalo, tak kde seš?“ „Ale co by se mi asi tak mohlo stát. Hele, pamatuješ se na ten zlatnickej krám, jak se ti tam před pěti lety líbil ten diamantovej náhrdelník a tenkrát jsme si ho nemohli jsme dovolit, a já ti slíbil že jednou bude tvůj?“ Ženě se stáhne hrdlo hrknou slzy do očí: „No samozřejmě si ten obchod pamatuju.“ „Nooo, tak já sedím v hospodě naproti."
 
 
více jedině na www.pivovarkostelec.cz

Jídelní lístek

Denní nabídka Stálá nabídka Vinný lístek

Nepřehlédněte

Černokostelecká 10 Černokostelecká 12 Vysmolení Vykulení silvestr pochodobeh kolobeh

U Vodoucha

Hostinec U Vodoucha

U Slovanské lípy

U Slovanské lípy
EnglishGermanRussian
 
FrenchSpanishSwedish

Překlad/Translate