Velikonoce v pivováru a s našima pivama

Pranostika praví: Zelené Vánoce, bílé Velikonoce. Zveme Vás na krůtí palice v kopřivové omáčce, rolky z velikonočního beránka se slaninou, králíka na smetaně a pivovarskou klasiku. Na čepu naše světlá 14%. Jaro je tu, vylejzá obtížnej hmyz, všude kolem alergeny a proto raději do pivovaru na jedno či šest kousků! Pod obručí piva ze Šnajdra a hanušovický porter!
 
SOBOTA 19/4 - 14% světlý speciál.
NEDĚLE 20/4 - 13,6% ŠPA Šnajdr Pale Ale
PONDĚLÍ 21/4 - 11,5% witbier

V sobotu 19/4/2014 narazíme další pivo z našeho minipivovaru Šnajdr. Tentokráte se bude jednat o várku číslo 4 vařenou 25/1/2014 a světlý speciál. Použité slady: plzeňský (Rajhrad), mnichovský (Kounice), Carared (Weyermann), chmel žatecký poloraný červeňák a Sládek, pivovarské kvasnice. Nefiltrováno, nepasterováno, chmeleno za střízliva, hořkost 30 EBU, barva 23 EBC. Vařeno s láskou.

V neděli 20/4 se bude jednat o 13,6% ŠPA Šnajdr Pale Ale, složení: plzeňský slad (Olivětín), mnichovský slad (Chodová Planá), Carapils, Carared, Caraamber (Wyermann), chmel: Bramling cross, Fuggle (UK), pivovarské kvasnice svrchního kvašení, nefiltrováno, nepasterováno, barva 19 EBC, hořkost 35 EBU.

V pondělí 21/4 se bude narážet 11,5% witbier, složení: plzeňský slad (Zábřeh na Moravě), pšeničný slad (Kounice), nesladovaná pšenice, pomerančová kůra, koriandr, chmel (bramling cross - UK), pivovarské kvasnice svrchního kvašení, nefiltrováno, nepasterováno, barva 7 EBC, hořkost 14 EBU.
 
VYSMOLENÍ 2014 - Plakát ZDE.
 
Pozvánka na 11. ročník kosteleckého kolvětrání ZDE.
 

Jak to doopravdy bylo...???
Muž objevil ZBRANĚ a vynalezl LOV. Žena objevila LOV a vynalezla KOŽICHY. Muž objevil BARVY a vynalezl MALOVÁNÍ. Žena objevila MALOVÁNÍ a vynalezla MAKE-UP. Muž objevil SLOVO a vynalezl KONVERZACI. Žena objevila KONVERZACI a vynalezla DRBY. Muž objevil HRY a vynalezl KARTY. Žena objevila KARTY a vynalezla ČARODĚJNICTVÍ. Muž objevil ZEMĚDĚLSTVÍ a vynalezl JÍDLO.
Žena objevila JÍDLO a vynalezla DIETU. Muž objevil PŘÁTELSTVÍ a vynalezl LÁSKU. Žena objevila LÁSKU a vynalezla MANŽELSTVÍ. Muž objevil ŽENU a vynalezl SEX. Žena objevila SEX a vynalezla MIGRÉNU. Muž objevil OBCHODOVÁNÍ a vynalezl PENÍZE. Žena objevila PENÍZE a tehdy se to všechno posralo... 

Jídelní lístek

Denní nabídka Stálá nabídka Vinný lístek

Nepřehlédněte

Černokostelecká 10 Černokostelecká 12 Vysmolení Vykulení silvestr pochodobeh kolobeh

U Vodoucha

Hostinec U Vodoucha

U Slovanské lípy

U Slovanské lípy
EnglishGermanRussian
 
FrenchSpanishSwedish

Překlad/Translate