Kachny, kachny, kachny...

Kachny, kachny, kachny, kachny budeme péci na kmíně, smažit v cereálních lupínkách, budeme také podávati kachní měšec plněný ananasem či grilovaná kachní prsa s čilimedovou majdou...a taky naše klasika. Na čepu witbier a Šnajdr Pale Ale z našeho minipivovaru Šnajdr. 
A proto oslavme mezinárodní den oscilátoru v pivováru!
 
Ke kachnám doporučujeme náš witbier a Šnajdr Pale Ale.
13,6% ŠPA Šnajdr Pale Ale, svrchně kvašené pivo britského typu. Složení: plzeňský slad (Olivětín), mnichovský slad (Chodová Planá), Carapils, Carared, Caraamber (Wyermann), chmel: Bramling cross, Fuggle (UK), pivovarské kvasnice svrchního kvašení, nefiltrováno, nepasterováno, barva 19 EBC, hořkost 35 EBU.
11,5% witbier, svrchně kvašené pivo belgického typu. Složení: plzeňský slad (Zábřeh na Moravě), pšeničný slad (Kounice), nesladovaná pšenice, pomerančová kůra, koriandr, chmel (bramling cross - UK), pivovarské kvasnice svrchního kvašení, nefiltrováno, nepasterováno, barva 7 EBC, hořkost 14 EBU.
 
Náš stálý jídelní lístek obohacen o další pivovarské vychytávky jako pivovarský hovězí burgr s volským vokem, pochutinama a pikantní vomatlávkou, Kouřimské párečky v páře ohřívané a v pivním korbelu podávané s variací hořčic či další dobroty. Koukněte ZDE a ZDE.
 
Vysmolení aktuální info ZDE.
 
"Hajný postřelil chlapa. Celá kauza se dostala až k soudu. Předseda senátu vyslechl nejprve hajného. Hajný: "Pane předsedo, bylo to jako normálně. Jdu po lese, slyším kukačku, tak jsem po ní bouch. No jak jsem měl tušit, že je to Koktavej Ferda". Ferda: "Papapane přředssedo, tototo bybyloo ttak. Jájá jssem šššššššel dododo leesssa s tou Mamarušškkou. Zazaved ssem jiji dodo kkkřřoví a susundal jssem jí kkakalhotky. Papakk jíjí popovíddám: Mamarušškko, tyty máš tatak krásssnou kukukukuku .... a vvttom jsssem jíjí dodostal.""

Jídelní lístek

Denní nabídka Stálá nabídka Vinný lístek

Nepřehlédněte

Černokostelecká 10 Černokostelecká 12 Vysmolení Vykulení silvestr pochodobeh kolobeh

U Vodoucha

Hostinec U Vodoucha

U Slovanské lípy

U Slovanské lípy
EnglishGermanRussian
 
FrenchSpanishSwedish

Překlad/Translate