Řízky, řízky, řízečky a taky šnycly či óbršnycly

Tolik druhů řízků svět neviděl! Ku koštu budou řízky masové i bezmasé, obalené v různých obalech, trojobalech i těstíčkách, z mnohých mas, zelenin i ovoce a ba i přes celý talíř! Kupříkladu obří vepřové „vínršnycly“, sekané máslové, králičí hřbety naruby, kachní prsní v lupínkách… a samo sebou i pivovarská klasika pro ty, jež se s námi nechtějí řízat smíchy. Pod obručí budou speciály z našeho minipivovaru Šnajdr.
 
Podpořte pivovar v soutěži MAKRO
Tak jsme se přihlásili do soutěže MAKRO - dobrý podnikatel, abychom zvýšili povědomí o našich pivovarsko-záchranných aktivitách. Neváhejte a hlasujte pro černokostelecký pivovár na stránkách ZDE. Odkaz zobrazí všechny MAKRO příběhy a musíte dolistovat k tomu našemu a hlasovat pod příběhem. Díky, pivovarští.
 
Hokej v pivováru
V pivovaru budeme na velkoplošné obrazovce v samostatné místnosti od 9/5 fandit hokejovému mistrovství světa. Současně vyhlašujeme tipovací soutěž na výsledky jednotlivých zápasů našeho manšaftu. Za každý přesný tip získáte 12 točených piv!!! Uzavírka tipování hodinu před vypuknutím každého mače. Takže hurá do piváče na hokej a piva zdarma!
 
Kvůli va problémům s nalitýma sáňkařema a neposlušnýma lyžařema jsme v pivováru museli instalovat výstražné tabule ZDE a ZDE. Náš závod byl zařazen do míst, kde zastavuje pojízdná prodejna masa ZDE. V neposlední řadě došlo k instalaci chladích hadů do naší velké spilky ZDE a také jsme zprovoznili šrotovník s ručním podavačem ZDE. Další novinky v nejbližší době.
 
Rozšířili jsme pro Vás nabídku našich reklamních předmětů a to o dva druhy sklenic našeho minipivovaru Šnajdr. Naleznete variantu hnědou ZDE a zelenou ZDE nebo jsou k zakoupení na výčepu. Dále chystáme tácky a etikety, které budou v prodeji na letošním Vysmolení.
 
Všechny zájemce o náš pivní pochod upozorňujeme, že termín letošního závodu byl stanoven na 27/9 v předprsí svátku státnosti. Nultý ročník měl ohromné ohlasy a již v současnosti máme nahlášeno několik účastníků. Tak neváhejte a registrujte se na kvetak@pivovarkostelec.cz, další podrobnosti zveřejníme časem. Pro upřesnění loňský závod byl nultým ročníkem, kde se jednalo nejenom o výhru, ale i o název celého závodu do budoucna. Proto letos poprvé jako "Pochodoběh pivovarských květoborců" dle loňských vítězů.
 
Den po svatbě manžel povídá manželce: "Miláčku, musíme si určit nějaká pravidla, aby mezi námi nevznikaly krizové situace a měli jsme se stále rádi."
"Povídej, drahý."
"Miláčku, přijdu-li a budu mít kšilt čepice dopředu, je všechno v pořádku, miluji tě, v posteli všechno bude, prostě jsem O.K. Ovšem budu-li mít kšilt dozadu, nemluv na mě, v posteli nic nebude, prostě mě až do rána ignoruj. Rozumíš?"
"Ano, drahý a teď jenom já doplním pár věcí za sebe. Budu-li stát s rukama založenýma na prsou, je všechno v pořádku, teplou večeři dostaneš, v posteli všechno bude, prostě tě miluju. Ale budu-li stát s rukama v bok, tak je mi úplně u prdele, na který straně máš kšilt!"
 
více jedině na www.pivovarkostelec.cz
 

Jídelní lístek

Denní nabídka Stálá nabídka Vinný lístek

Nepřehlédněte

Černokostelecká 10 Černokostelecká 12 Vysmolení Vykulení silvestr pochodobeh kolobeh

U Vodoucha

Hostinec U Vodoucha

U Slovanské lípy

U Slovanské lípy
EnglishGermanRussian
 
FrenchSpanishSwedish

Překlad/Translate