Výlov pivovarského rybníka

Výlov pivovarského rybníka
Budeme podávati uzené amury z naší kouzelné udírny, guláš ze sumce Holdegrona s karlovarským knedlem, detektiva štiku na bylinkách, placatýho platejza v sýrový krustě, stejky z tuňáka a k nim paňáka, naštosovaný pražený sardinky na zelném salátu a k tomu si budete moci vybírati kupříkladu z hořčičné kaše, šťouchaček se slaninkou a cibulí, mačkaných máslových brambor s jarní cibulkou a mnoho dalších dobrot. Prostě přijďte o víkendu do piváče a my Vám vypálíme rybník... 
 
Vysmolení je za dveřmi
Aktualizované informace ZDE 
 
MS v hokeji v pivováru
V pivovaru budeme na velkoplošné obrazovce v samostatné místnosti od 9/5 fandit hokejovému mistrovství světa. Současně vyhlašujeme tipovací soutěž na výsledky jednotlivých zápasů našeho manšaftu. Za každý přesný tip získáte 12 točených piv!!! Uzavírka tipování hodinu před vypuknutím každého mače. Takže hurá do piváče na hokej a piva zdarma!
 
Přijde Pepa z hospody a praví k nakvašené ženě: "Hádej, co mám v kapse? Začíná to na F." "Fialky?" "Ne, flašku rumu. Hádej, co mám v druhé kapse? začíná to na E." "Tak to nevím." "Eště jednu!"
 
více jedině na www.pivovarkostelec.cz
 
Už jste hlasovali pro pivovar v soutěži MAKRA "Podnikatel roku"? Tak to dozajista napravte. Děkujeme.
Přihlásili jsme se totiž do soutěže MAKRO - dobrý podnikatel, abychom zvýšili povědomí o našich pivovarsko-záchranných aktivitách. Neváhejte a hlasujte pro černokostelecký pivovár na stránkách ZDE. Odkaz zobrazí všechny MAKRO příběhy a musíte dolistovat k tomu našemu a hlasovat pod příběhem. Díky, pivovarští.
 
 
 

Jídelní lístek

Denní nabídka Stálá nabídka Vinný lístek

Nepřehlédněte

Černokostelecká 10 Černokostelecká 12 Vysmolení Vykulení silvestr pochodobeh kolobeh

U Vodoucha

Hostinec U Vodoucha

U Slovanské lípy

U Slovanské lípy
EnglishGermanRussian
 
FrenchSpanishSwedish

Překlad/Translate