Vážení přátelé NE! Už nemusíte čekat! VYSMOLENÍ již tuto sobotu!

Co bude na VYSMOLENÍ k zakousnutí na nádvoří?
Tak kupříkladu budeme grilovati hermelíny s brusinkama, jatýrka se slaninkou, cibulkou a tatarkou, ostravské klobásky, krkovice či prasečí ocásky, dále budeme podávati párky v rohlíku, langoše, pivovarské maxiburgry s pikantní majdou, uzený bůček, kukuřice, pivovarské hranole, kejtu či zelňačku....
 
 
Co bude na VYSMOLENÍ k zakousnutí v hostinci?
V hostinci budeme ctěnému obecenstvu nabízet maminčinu svíčkovou s HK, Zdendův gulášek s HK, smažený kotlet s brsalátem, kus ovce z Bílovce na česneku s BK a špenátem, Evina žebra na šípkách s chlebanem, odhalené krůtí prso s brkaší, ptáčka jarabáčka s rýží, sýrovou smažku s vařeným brambrorem, strýčka Skrblíka na kmíně s BK a červeným zelím a taky saláty, tláču, párky, domácí uzené, Pačesovo klobás či rebramborový Koláč.
 
 
Co všechno bude na VYSMOLENÍ pod obručí?
Mimo naše piva opsaná v reklamě a letácích - ZDE s největší pravděpodobností narazíme i Jarinovo experimenty - Witbier 12% višeň, 20% Vysmolenec s vanilkovými lusky a 13% E.S.B - extra special bitter. Nechte se překvapit.
 
 
Aktualizované informace ZDE a barevně ZDE. Piva a jejich charakteristika ZDE. Bednáři v pivováře - jediné veřejné bednářské vystoupení ! Trajbování a překovávání sudů, káfování a nýtování obručí, výměna krabic a vytahování hlaváků. Točení piva z čerstvě vysmolených dřevěných sudů samospádem dřevěnými pípami či tlakem vzduchu mosaznými pípami, tlakování sudů tzv. blafákem či ručními kompresory se vzduchovým kolem či pákou. Stáčení portera na historické stáčečce patent Wiesner a korkování na špuntovačce patent Koldovský. Focení v dobovém bednářském mundúru při práci s pivním mázem, průlez do ležáckého sudu pro veřejnost.
 
 

Muzika – živý rock v žentouru, nádvoří zpěv bednářů 
Muzeum, prohlídky celý den, kováři, malíři, prodejní výstava pivních suvenýrů 
Staročeská žranice krkovice z ohně, zauzené šunkové kýty, obří čili párky v bagetě, klobásy na ohni i z udírny, párek v rohlíku, langoše, pivovarský burgr, vařená kukuřice, pochoutky z udírny, staročeské trdlo, žebra, krůty, jehněčí, kachní, řízky, guláše, svíčkové, domácí kořalky......
 
 
Stále můžete hlasovat pro pivovar ZDE.
 
A ze života:
Když je chlap potichu, přemýšlí. Když nic neříká ženská, je nasraná.
 
více jedině na www.pivovarkostelec.cz
 

Jídelní lístek

Denní nabídka Stálá nabídka Vinný lístek

Nepřehlédněte

Černokostelecká 10 Černokostelecká 12 Vysmolení Vykulení silvestr pochodobeh kolobeh

U Vodoucha

Hostinec U Vodoucha

U Slovanské lípy

U Slovanské lípy
EnglishGermanRussian
 
FrenchSpanishSwedish

Překlad/Translate