Tradiční keramické trhy

JIž tuto sobotu 31.5. 2014 proběhne na černokosteleckém náměstí 26. ročník tradičních keramických trhů. Plakát ZDE a program ZDE. To budou hrníčky, klobásy, párky, krkovice, trdlo, pivo, pivovarský burgry a hlavně se nezapomeňte zastavit v pivováru.
 
Ohlasy, fotky Vysmolení a nové reklamní předměty pro sběratele
Reportáž z Vysmolení od Pivního partyzána ZDE. Díky Michale. Potom také článek na blogu Pivního filosofa Maxe ZDE. Díky Maxi. Pivníci psali ZDE. Fotky Michala Vokřála ZDE. Nové etikety naleznete v našem krámku Zelený zajíc ZDE, Hostomická křížovka ZDE, Smolinec ZDE, ŠPA ZDE, Vysmolenec ZDE a Žitovec ZDE. Nové tácky Šnajdr zelený ZDE a hnědý ZDE. Nové sklenice Šnajdr zelený ZDE a hnědý ZDE.
 
Kvůli va problémům s nalitýma sáňkařema a neposlušnýma lyžařema jsme v pivováru museli instalovat výstražné tabule ZDE a ZDE. Náš závod byl zařazen do míst, kde zastavuje pojízdná prodejna masa ZDE. V neposlední řadě došlo k instalaci chladích hadů do naší velké spilky ZDE a také jsme zprovoznili šrotovník s ručním podavačem ZDE. Další novinky v nejbližší době.
 
 
Soutěž MAKRO - dobrý podnikatel stále běží. Neváhejte a hlasujte pro černokostelecký pivovár na stránkách ZDE.
 
Logická úvaha alkoholika: "Čím víc piju, tím víc jsem ožralý. Čím víc jsem ožralý, tím víc se třesu. Čím víc se třesu, tím víc vyliju a čím víc vyliju, tím toho míň vypiju. Co z toho vyplývá: Čím víc piju, tím míň piju." 
 
Na hranicích se ptá hraniční kontrola blondýnky:
"Slečno, můžete se identifikovat?"
Blondýnka vytáhne zrcátko, koukne se do něj a povídá:
"Ano, jsem to já."
...
 
 
více jedině na www.pivovarkostelec.cz
 
 
 
 

Jídelní lístek

Denní nabídka Stálá nabídka Vinný lístek

Nepřehlédněte

Černokostelecká 10 Černokostelecká 12 Vysmolení Vykulení silvestr pochodobeh kolobeh

U Vodoucha

Hostinec U Vodoucha

U Slovanské lípy

U Slovanské lípy
EnglishGermanRussian
 
FrenchSpanishSwedish

Překlad/Translate