Máme před sebou další stejk-vejkend!

 Bude se podávat fazolačka mexikačka s uzeninkou a nachos zjemněná zakysankou. A především budeme grilovat stejka z oříšku vyšlechtěnýho argentinskýho bejka, loupanou chilskou plec, uruguayský roštěnky, český krkovičky či moravský krůtí prsa. Majdy na stejky budou buď se zeleným pepřákem či žampachama. Jakožto přílohy budou podávány hranole, šťouchačky či opekačky se slaninkou. Na čepu bude hostomická tmavá 14% čepovaná z čerstvě vysmoleného dřevěného sudu a witbier z našeho minipivovaru Šnajdr. Anebo taky pivovarská klasika jako svíce, guláš, vejpečky, smažák, tatarák, smaženej kotlet, žebra, ptáček, kachna, saláti a další.
 
Zájezdní hostinec Černokosteleckého pivováru přijme do svých řad číšníka/servírku s praxí na víkendové výpomoci. Informace na telefonu 774533672 nebo přímo na místě u pana správce. Přijďte do mladého, krásného a perspektivního kolektivu v ryze českém podniku.
 
Skrzeva nezbednému značkování našich starých mašin jsme byli nuceni vydat zákaz volného pobíhání všech čtyřnohých po areálu - foto ZDE (krásně jsi to nakreslila Maggy). Svižně pokračujeme v práci na obnovování pivováru, byla dokončena oprava střešního párníku chladících štoků - foto ZDE. Do pivováru dorazila skupinka retrocyklistů - foto ZDE, ZDE nebo ZDE. Jak to vypadá, když narazíme dřeváka v zájezdním hostinci? Foto ZDE, ZDE nebo ZDE. Fotogalerie svateb byla rozšířena o fotky svatby v žentouru - ZDE.
 
5. září v pivovaru proběhne benefiční koncert BIGBEAT PRO MAXIMA, kde vystoupí mimo jiné Agapepe, EMMA band, The Cell, CZ Celé Znova či Wohnouti! Bližší info ZDE.
 
16. ročník Černokosteleckého Paďoura se uskuteční 5. července 2014. Tradiční vyjížďka historických motocyklů do 50 ccm Československé výroby startuje ve 14.00 v Černokosteleckém pivováru. Bližší info na www.cernokostelecky-padour.webnode.cz
Plakát ZDE.
 
Student se ptá profesora: Co přesně definuje slovo dilema. Profesor: Představte si, že ležíte uprostřed obrovské postele mezi překrásnou mladou ženou na jedné straně a buzerantem na druhé straně. Ke komu z nich se otočíte zády???
 
 
více jedině na www.pivovarkostelec.cz

Jídelní lístek

Denní nabídka Stálá nabídka Vinný lístek

Nepřehlédněte

Černokostelecká 10 Černokostelecká 12 Vysmolení Vykulení silvestr pochodobeh kolobeh

U Vodoucha

Hostinec U Vodoucha

U Slovanské lípy

U Slovanské lípy
EnglishGermanRussian
 
FrenchSpanishSwedish

Překlad/Translate