Mezi BURGRY

Na svatého Petra rychle do pivováru na burgry a to kvalitní české. Nameleme pro Vás burgry jehněčí, zvěřinové, hovězí, plackové, sýrové či speciální sarajevský. A k tomu znamenité majdy. Složte si svého mňamburgra. Koukněte ZDE nebo ZDE. Jinak samozřejmě pivovarská klasika jako žebra, kolena, tataráky atd. Pod obručí se na Vás těší náš witbier ze Šnajdra a hanušovický světlý speciál. Do pivovaru na burgra vytáhneme wartburga. 
 
V sobotu pivovar navštívila skupinka hadraplánů a pěknej hárlej. Vrchní neprchal, takže to bylo cájk. Koukněte ZDE, ZDE a ZDE. Tak jsme o víkendu zase narazili dřeváka. Osobně pan správce ZDE, ZDE a ZDE.

Zájezdní hostinec Černokosteleckého pivováru přijme do svých řad číšníka/servírku s praxí na víkendové výpomoci. Informace na telefonu 774533672 nebo přímo na místě u pana správce. Přijďte do mladého, krásného a perspektivního kolektivu v ryze českém podniku.

Průmyslové symboly, plíce továrny, totemy dělníků, pyšné vertikály, čadící sloupy, stožáry práce. To všechno jsou tovární komíny.Kdysi se v Anglii vžilo přirovnání „být ošklivý jako komín“, nebo se také říkalo, že komíny jsou „vrcholně hnusné a vypadají jako prodloužené a zúžené krky podzemních příšer prostrčené půdou, aby mohly vydechnout svůj smrdutý a nepřirozený dech“. Realita byla ale od poloviny 19. století jiná. Komíny byly krásné, staly se výkladními skříněmi a chloubami továrníků. A řada těchto skvostů se dochovala i dodnes. Přijďte již na druhý ročník konference dozvědět se více o těchto starých průmyslových symbolech, které musíme v dnešní době chránit. Info ZDE.

5. září v pivovaru proběhne benefiční koncert BIGBEAT PRO MAXIMA, kde vystoupí mimo jiné Agapepe, EMMA band, The Cell, CZ Celé Znova či Wohnouti! Bližší info ZDE.

Mistrovství světa ve fotbale v pivováru na velkoplošné obrazovce ve včelíně!
http://www.fotbal-ms2014.com/

Dva ožralí si přivolali taxi. Taxikář když viděl že jsou opilí,  tak jen nastartoval motor, hned ho zhasl a řekl:"Už jsme tu."Tak  mu dali peníze, jeden poděkoval, ale druhý mu vrazil nehoráznou  ránu.Taxikář myslel, že si všiml, že se s autem vůbec nepohnul z  místa, přesto se optal:"Ta byla za co?"A on mu odpověděl:  "Příště neleť jak kokot!!! Si nás mohl zabít. 
 
více jedině na www.pivovarkostelec.cz nebo 
https://www.facebook.com/pages/%C4%8Cernokosteleck%C3%BD-pivov%C3%A1r/26...
 

Jídelní lístek

Denní nabídka Stálá nabídka Vinný lístek

Nepřehlédněte

Černokostelecká 10 Černokostelecká 12 Vysmolení Vykulení silvestr pochodobeh kolobeh

U Vodoucha

Hostinec U Vodoucha

U Slovanské lípy

U Slovanské lípy
EnglishGermanRussian
 
FrenchSpanishSwedish

Překlad/Translate