Kachny, kachny, kachny...

Naši slovanští věrozvěsti letos přikvapí s kachnama. A to s kačerem na kmíně s variací knedlů a zelí, kachním řízkem osmahlým v cereálních lupínkách, s kačenčinýma ňadrama taženýma v čili-medové majdě, s kachní roládou nadívanou skrblíkovejma játrama a možná bude i novinářská kachna. Mimo kačky bude pivovarská klasika jako svíčková, guláš, žebra, medajle, flákoty, tataráci, ptáci, smažáci, kokotleti, saláti či vejpečci. Po obručí Šnajdrovo pšenice.
 
Černokostelecký Paďour již v sobotu!
16. ročník Černokosteleckého Paďoura se uskuteční 5. července 2014. Tradiční vyjížďka historických motocyklů do 50 ccm Československé výroby startuje ve 14.00 v Černokosteleckém pivováru. Bližší info na www.cernokostelecky-padour.webnode.cz
Plakát ZDE.
 
Zájezdní hostinec Černokosteleckého pivováru přijme do svých řad číšníka/servírku s praxí na víkendové výpomoci. Informace na telefonu 774533672 nebo přímo na místě u pana správce. Přijďte do mladého, krásného a perspektivního kolektivu v ryze českém podniku.
 
Minulou sobotu pivovar navštívila skupinka hadraplánů a pěknej hárlej. Vrchní neprchal, takže to bylo cájk. Koukněte ZDE, ZDE a ZDE. A taky přijely nějaký sajtky. Ty jsou ZDE, ZDE a ZDE.
 
Podzimní pochodoběh se blíží a noví zájemci se stále hlásí. V pravé liště na našich stránkách je nově odkaz na POCHODOBĚH. Zde budou všechny novinky, startovní listina a propozice. Přihlášky posílejte na kvetak@pivovarkostelec.cz.
 
Jednoho dne přeruší 12tiletá dcerka ticho při večeři slovy: "Už nejsem panna!" Na chvilku se rozhostí nepříjemné ticho, ale brzy jej přeruší otec, který se rozkřičí na matku: "Ty za to můžeš! Flirtuješ, pleteš chlapům hlavy a ty tvoje výstřihy! Kozy strkáš chlapům až pod nos! Jakej ta malá může mít příklad?" Potom se otec otočí na starší dceru: "A ty jsi taky spoluvinná. Rozdáš si to s kýmkoliv a ještě ke všemu na gauči v obýváku, sotva s mámou vytáhneme paty! Kolikrát vás malá musela vidět! A to nemluvím o tom obrovským vibrátoru v nočním stolku!" Matka se chvíli nevěřícně na otce dívá a potom spustí: "Ty buď zticha. Ty, kterej máš sám máslo na hlavě! Minimálně půl výplaty jsi schopen nastrkat kurvám a od tý doby,co máme kabelovku se na nic jinýho než na porno nedíváš! Malá to beztak slyší každý večer přes zeď do pokojíčku. A to nemluvím o tom, že sekretářka ti ho v jednom kuse kouří!" Poté se matka rozpačitě otočí k mladší dceři: "Miláčku, jak ti to ten hajzl udělal? Vaginálně, análně? A neříkej, že ho nacpal i do pusinky?" Holčička rozpačitě zamrká: "Ne, nic takového. Já jsem vám jen chtěla říct, že mi paní učitelka ve vánočním představení vyměnila roli panny za pastýřku......"
 
více jedině na www.pivovarkostelec.cz nebo https://www.facebook.com/pages/%C4%8Cernokosteleck%C3%BD-pivov%C3%A1r/26...

Jídelní lístek

Denní nabídka Stálá nabídka Vinný lístek

Nepřehlédněte

Černokostelecká 10 Černokostelecká 12 Vysmolení Vykulení silvestr pochodobeh kolobeh

U Vodoucha

Hostinec U Vodoucha

U Slovanské lípy

U Slovanské lípy
EnglishGermanRussian
 
FrenchSpanishSwedish

Překlad/Translate