Svatá Markéta velí: "Lidé okopávejte zelí!"

Ano, je tu parné léto a proto jsme Vám na svatou Markétu nachystali speciální letní dobroty. Budeme servírovati salát z čerstvé zeleniny s rukolou a plátkem kuřecího ňadra na bylinkách v mangomajdě a bagetkou, zeleninový salát s polníčkem s krůtím poprsím, bazalkou, tzatzikama a bagetkou, těstovinový salátek se zeleninou a jogurtem s kachním prsíčkem na rozmarýnu, zelenino-bramborový rest s kotletkou na drceném pepři či pivovarskou klasiku jako svíce, guláše, kolena, žebra, kachny, smažky, vejpečky, španěláčky, tataráčky či vepřový flákoty. Pod obručí na Vás čeká Šnajdrovo pšenice či hanušovický světlý speciál. A vězte, že naši gastrosexuálové pro vás nachystali novou krmi, tentokráte opravdu z říše pohádek, budeme o víkendu podávati bažanta na pivu s čerstvými houbičkami - ukázka ZDE. A proto se držme pranostiky opsané výše: Svatá Markéta velí: "Lidé okopávejte zelí!" - ať se prvoústa rozveselí...
 
Tour de biére pošestnácté
Černokostelecký pivovár se zúčastnil šestnáctého ročníku Tour de biere tentokráte z Bruntálu do Budišova nad Budišovkou. Letos to bylo zase těžší a také to stálepěkně bolí. 40 kilometrů s převýšením cca 1200 metrů a sudem na zádech. Obhájili jsme první a třetí pozici a to společně s ležákem ze svatováclavského pivovaru v Olomouci. Fotka ze startu ZDE, Jarinův příběh ZDE, ZDE a ZDE konec.
 
Tak jsme zase vyzdobili pivovár novými cedulemi, kouknětě ZDE, ZDE a ZDE. Fotky z Paďoura ZDE.
 
Mistrovství světa ve fotbale v pivováru na velkoplošné obrazovce ve včelíně! Přijďte fandit, s pivem to jde nejlépe!
http://www.fotbal-ms2014.com/
 
5. září v pivovaru proběhne benefiční koncert BIGBEAT PRO MAXIMA, kde vystoupí mimo jiné Agapepe, EMMA band, The Cell, CZ Celé Znova či Wohnouti! Bližší info ZDE.
 
Zájemci o pochodoběh sledujte odkaz v pravé liště - ZDE.
 
Do firmy nastoupí nový šéf. Je o něm známo, že je to tvrďák. Poprvé prochází kancelářemi a vidí muže, který nic nedělá, opírá se o zeď a jen tak kouká. Říká si, že ukáže názorně všem ostatním, jak naloží s takovými, kteří se flákají. Jde k onomu muži a nahlas se důrazně ptá: "Jaký máš plat?" Muž na to, trochu překvapeně: "12.000,- korun měsíčně... proč ?" Šéf vytáhne peněženku, podá mu 6.000,- a zařve: "Tady máš dvoutýdenní plat a teď vypadni a už se tady neukazuj !!!" Muž vezme peníze a odejde. Šéf má dobrý pocit, že všem ukázal, jak v žádném případě nestrpí lenochy a přitom se ptá: " Může mi někdo říct, co tu vlastně dělalo to líný hovado ?" A jeden zaměstnanec mu s klidem odpoví: "Dovezlo nám pizzu...." 
 
více jedině na www.pivovarkostelec.cz nebo 
https://www.facebook.com/pages/%C4%8Cernokosteleck%C3%BD-pivov%C3%A1r/26...
 
 

Jídelní lístek

Denní nabídka Stálá nabídka Vinný lístek

Nepřehlédněte

Černokostelecká 10 Černokostelecká 12 Vysmolení Vykulení silvestr pochodobeh kolobeh

U Vodoucha

Hostinec U Vodoucha

U Slovanské lípy

U Slovanské lípy
EnglishGermanRussian
 
FrenchSpanishSwedish

Překlad/Translate