Mezi líčky a plíčky

Líčka, líčka, líčka. Ano, vážení gastronauti, s úsměvem na lících Vám budeme servírovati úsměv jiných zvířátek. A to líčka ze svatbínského býčka pečená na červeném víně a kořenovce, líčka z nevinného telátka ve smetanové majdě z lesních lišek, líčka z vepříčka dušená v černém pivu a česneku či plíčka na smetaně s HK nebo naše tradiční omáčka alá svíčka s HK. Pivovarská klasika bude zahrnovat guláš, žebra, flákotu, tatarák, medajle, řízky, smažky, vejpečky, kachny a saláty. Na čepu osvěžující pšenice z našeho minipivovaru Šnajdr.
 
Inštrukce k pivovarskému pochodoběhu
Vážení pivaři, podzimní vrchol sezóny se nám nezadržitelně blíží a proto konečně přicházíme s inštrukcema k našemu pochodoběhu - ZDE. Doposud nahlášení borci a borky anóbrž startovní listina ZDE. Takže pište, komentujte, doplňujte info ve startovní listině, ptejte se, přihlašujte se, shánějte pumpičky, ale hlavně trénujte. Pravidla jsme malinko oproti loňsku pozměnili a jsme zvědaví na ohlasy.
 
XI. VYKULENÍ
Už máte napsán termín letošního VYKULENÍ v blbeníčku? Letos se budeme opět věnovat tématu humnového sladování a v rámci pivovarské osvěty jsme se rozhodli v našem minipivovaru Šnajdr navařit tzv. single malty - jednosladová piva. Samozřejmě z humnového sladu. Takže budete moci ochutnat pivo uvařené pouze z plzeňského sladu či z mnichovského sladu I či II. Dále bude pod obručí naše 13% tmavý speciál tzv. Černá svině a 15% nakuřovaný porter. V neposlední řadě bude na čepu speciálně navařená várka z Kynšperka extra chmelené 11% a speciálek z Frýdlantu v Čechách. No a potom vybrané speciálky z našich minipivovarů. O dalších vychytávkách budeme informovat. A nezapomeňme na pivo z čerstvě vysmolených dřevěných sudů.
 
A tenhle je fakt dobrej...
Maminka je dnes o 21 let starší než její dítě. Za 6 let bude dítě 5x mladší než maminka.
Otázka: Kde je otec?
Řešení: dnešní věk dítěte = x, dnešní věk matky = y, takže x+21=y
situace za 6 let: 5(x+6)=y+6
řešíme jako soustavu rovnic o dvou neznámých a dosadíme za y: 5x+30=x+21+6 po vykrácení dostaneme: x= -3/4
Výsledek: dítěti je dnes mínus 9 měsíců, otec je tudíž právě na mamině!
 
více jedině na www.pivovarkostelec.cz
nebo
https://www.facebook.com/pages/%C4%8Cernokosteleck%C3%BD-pivov%C3%A1r/269666969999
 

Jídelní lístek

Denní nabídka Stálá nabídka Vinný lístek

Nepřehlédněte

Černokostelecká 10 Černokostelecká 12 Vysmolení Vykulení silvestr pochodobeh kolobeh

U Vodoucha

Hostinec U Vodoucha

U Slovanské lípy

U Slovanské lípy
EnglishGermanRussian
 
FrenchSpanishSwedish

Překlad/Translate