Na svatou Annu navštívíme pivovarskou šnyclárnu

Svatá Anna hladná už z rána do pivováru na řízky zvána. Poslední červencový víkend pod taktovkou různých placatých mas. Budeme podávati kuřecí řízek se šunčičkou a modrým sýrem s mačkanými bramborami, kančí rezeň v ořechové krustě s vídeňským bramborovým salátem, krutí šnycl v bylinkovém trojobalu s brkaší anebo obří pivovarský vepřový kotlet s brsalátem. Jinak samo sebou pivovarská klasika, pod obručí naše pšeničné pivo.
 
Pivovar představuje novou žížnivou pochoutku
Začali jsme pro Vaše mlsné jazýčky připravovat pivovarské brambůrky z čerstvých brambor. Přijďte testnout, budou solené, česnekové či čili. Letáček ZDE.
 
Černokostelecký export
Právě nyní vyjíždí první z patnácti kamionů s exportem černokosteleckého piva do Kambodži. Tmavý česnekový ležák a světlý speciál s příchutí šalotky je již na cestě. Detail ZDE.
 
Pivovarský pochodoběh
Vážení pivaři, podzimní vrchol sezóny se nám nezadržitelně blíží a proto konečně přicházíme s inštrukcema k našemu pochodoběhu - ZDE. Doposud nahlášení borci a borky anóbrž startovní listina ZDE - aktualizováno - kontrolujte. Takže pište, komentujte, doplňujte info ve startovní listině, ptejte se, přihlašujte se, shánějte pumpičky, ale hlavně trénujte. Pravidla jsme malinko oproti loňsku pozměnili a jsme zvědaví na ohlasy.
 

Sedí mladá krásná slečna v restauraci.
Příjde k ní číšník a zeptá se: "Obědnáno?"
Ona odpoví: "Tak zaprvé jsem už obědvala a zadruhé nejsem žádná nána!"
 
více jedině na www.pivovarkostelec.cz nebo https://www.facebook.com/pages/%C4%8Cernokosteleck%C3%BD-pivov%C3%A1r/269666969999
 

Jídelní lístek

Denní nabídka Stálá nabídka Vinný lístek

Nepřehlédněte

Černokostelecká 10 Černokostelecká 12 Vysmolení Vykulení silvestr pochodobeh kolobeh

U Vodoucha

Hostinec U Vodoucha

U Slovanské lípy

U Slovanské lípy
EnglishGermanRussian
 
FrenchSpanishSwedish

Překlad/Translate