Poslední instrukce k pochodoběhu

Tak vážení pochodoběh je před námi. V přílohách zasílám aktuální startovní listinu a pravidla – je tam hodně doplnění a upozornění a doporučuji prostudovat. Bude nás opravdu hodně a v sobotu ráno to půjde jen těžko vysvětlovat detaily. Na co chcete zeptat, tak volejte a pište. V příloze máte slíbenou mapu pochodu. Jen k těm nejnovějším změnám, pro jistotu v takto velkém počtu účastníků jsme vzali profesionální zdravotníky. Vzhledem k faktu, že jsem s nimi v rozpočtu nepočítal, tak jsem vymyslel nové pravidlo, že každá dvojice, která nedojde a bude dovezena platí zdravotníkům pivo. S tím asi souhlasíte ne? 
Co se týká mapy, tak je ZDE - studujte, stáhněte si aktuální mapové podklady z internetu, natiskněte si to či si zakupte podrobnou mapu a připravte se. Jde se proti směru hodin. Eventuálně si to klidně zajděte zkusit. Trasu jsme s kolegou včera vymysleli a zkusili, je to fakt náročný, nepodceňujte to a čelovky sebou! Turistické značení je na mnoha místech nepřehledné! 
Podklad mapový jsem dnes odevzdal organizačnímu týmu, který vymyslí stanoviště, vyznačí je na mapě a dostaneme všichni takovou orientační mapu s vyznačenýma stanovištěma až v sobotu ráno. Viz propozice.
Píp je připraveno cca 60, pumpičky dle zkušenosti nejsou moc potřeba, ale kdo můžete vezměte. Pivo bude podchlazeno, tak jen správné baťohy.
S pivovarským
 
Dej Bůh štěstí
 
Milan (736623290)
 
 
 
 
 
P.S. vypadá to, že nás bude hodně v pivováru už v pátek večer, tak snad nepůjdeme rovnou z hospody do terénu….
Apeluji na všechny, vezmětě si nějaké reflexní pásky a vesty. Fakt je to důležité.

PřílohaVelikost
Trasa.png1.88 MB
Z pivovaru do pivovaru.pdf82.88 KB
Startovní listina.pdf61.04 KB

Jídelní lístek

Denní nabídka Stálá nabídka Vinný lístek

Nepřehlédněte

Černokostelecká 10 Černokostelecká 12 Vysmolení Vykulení silvestr pochodobeh kolobeh

U Vodoucha

Hostinec U Vodoucha

U Slovanské lípy

U Slovanské lípy

Nepřehlédněte

EnglishGermanRussian
 
FrenchSpanishSwedish

Překlad/Translate